Головна/Не дай страху керувати твоїм життям – переможемо канцерофобію разом!
11.04.2024

Не дай страху керувати твоїм життям – переможемо канцерофобію разом!

Діагноз «рак» боїться почути будь-яка людина. Іноді такий страх буває настільки сильним, що переростає у фобію, яка має назву «канцерофобія». І це може мати серйозний вплив на життя людини, викликаючи постійний стрес та тривогу щодо власного здоров’я.

Канцерофобія – це неконтрольований ірраціональний страх захворіти на будь-яке онкологічне захворювання. З одного боку деякі люди бояться раку настільки, що відшукують у себе симптоми, яких або зовсім немає, або які можуть вказувати на інші захворювання. З іншого – люди перестають взагалі звертатися до лікарів, боючись почути онкологічний діагноз.

Думка серед здорових людей про те, що рак невиліковний та смертельний, є поширеною. Боятися захворіти на рак можуть як і онкопацієнти в ремісії, так і люди без діагнозу. Однак, якщо для онкопацієнтів це пов’язано зі страхом рецидиву, адже вони вже мали досвід онкології, то для здорових людей канцерофобія – ірраціональне почуття.

Але ви не самі! Фахівці завжди готові допомогти вам подолати цей страх і зосередитися на позитивному боку життя.

Ми розповідаємо про рак, щоб ви могли знати все про його симптоми, фактори ризику та методи профілактики.

Інформованість – це перший крок до зняття страху.

В працюють досвідчені психологи, які допоможуть вам розвинути психологічні механізми для подолання стресу та страху. Не залишайтеся сам на сам зі своїми емоціями! Разом ми сильніші!

Здоровий спосіб життя – ще один ефективний шлях подолання канцерофобії, який допоможе зберегти ваше загальне здоров’я і знизити ризик розвитку онкологічних захворювань. Ми радимо займатися фізичною активністю, дотримуватися збалансованого харчування та забути про шкідливі звички.

0800301503 зателефонуйте нам або напишіть у приватне повідомлення, і ми з радістю надамо вам докладну інформацію про наші послуги; допоможемо подолати канцерофобію та насолоджуватися повним життям.

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху