Головна/Не дай страху керувати твоїм життям – переможемо канцерофобію разом!
11.04.2024

Не дай страху керувати твоїм життям – переможемо канцерофобію разом!

Діагноз «рак» боїться почути будь-яка людина. Іноді такий страх буває настільки сильним, що переростає у фобію, яка має назву «канцерофобія». І це може мати серйозний вплив на життя людини, викликаючи постійний стрес та тривогу щодо власного здоров’я.

Канцерофобія – це неконтрольований ірраціональний страх захворіти на будь-яке онкологічне захворювання. З одного боку деякі люди бояться раку настільки, що відшукують у себе симптоми, яких або зовсім немає, або які можуть вказувати на інші захворювання. З іншого – люди перестають взагалі звертатися до лікарів, боючись почути онкологічний діагноз.

Думка серед здорових людей про те, що рак невиліковний та смертельний, є поширеною. Боятися захворіти на рак можуть як і онкопацієнти в ремісії, так і люди без діагнозу. Однак, якщо для онкопацієнтів це пов’язано зі страхом рецидиву, адже вони вже мали досвід онкології, то для здорових людей канцерофобія – ірраціональне почуття.

Але ви не самі! Фахівці завжди готові допомогти вам подолати цей страх і зосередитися на позитивному боку життя.

Ми розповідаємо про рак, щоб ви могли знати все про його симптоми, фактори ризику та методи профілактики.

Інформованість – це перший крок до зняття страху.

В працюють досвідчені психологи, які допоможуть вам розвинути психологічні механізми для подолання стресу та страху. Не залишайтеся сам на сам зі своїми емоціями! Разом ми сильніші!

Здоровий спосіб життя – ще один ефективний шлях подолання канцерофобії, який допоможе зберегти ваше загальне здоров’я і знизити ризик розвитку онкологічних захворювань. Ми радимо займатися фізичною активністю, дотримуватися збалансованого харчування та забути про шкідливі звички.

0800301503 зателефонуйте нам або напишіть у приватне повідомлення, і ми з радістю надамо вам докладну інформацію про наші послуги; допоможемо подолати канцерофобію та насолоджуватися повним життям.

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху