Головна/Не зупиняйтесь, впевнено йдіть до своєї мрії!
11.04.2024

Не зупиняйтесь, впевнено йдіть до своєї мрії!

Навіть важкий недуг не має опустити ваших рук: він не є вироком, це доведений факт. Долаючи хворобу вчасно, багатьом відкривається здорове, довге і якісне життя. Таким яскравим надихаючим прикладом є історія про одну грецьку спортсменку.

39-й Афінський марафон виграла жінка, у якої раніше діагностували онкологічне захворювання.

13 листопада відбувся Афінський марафон, і першою до фінішу дісталася Василики Константинопулу. Всього за кілька років до тріумфу спортсменці поставили діагноз: ▪️рак підшлункової залози.

Про це вона дізналася за 4 місяці після народження доньки.

«Коли мені поставили діагноз, я мала відчуття, ніби мені відрізали ноги. Але я подивилась у вічі своєї дитини і подумала про себе: ти борешся з цим і перемагаєш», — розповідає Константинопулу.

2021 року Василики посіла в Афінах третє місце. Через рік вона повернулася за перемогою, не залишивши суперницям шансів (найближча переслідувачка була за чотири хвилини від неї). А раніше спортсменка не залишила шансів захворюванню: вона перемогла важкий недуг.

Шановні клієнти! Наша основна порада — не нехтуйте власним здоров’ям і звертайтеся до лікаря вчасно. Вчасна діагностика та кваліфікована лікарська допомога творять маленькі і великі дива. Не опускайте рук у найскрутніших ситуаціях, коли щойно почули важкий діагноз, та завжли будьте борцем та переможцем по життю.

Бережіть себе!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Лікуємо без черг! Лікування
19.04.2024

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину. Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого. Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування. Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги. […]

Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Доверху