Головна/Не зупиняйтесь, впевнено йдіть до своєї мрії!
11.04.2024

Не зупиняйтесь, впевнено йдіть до своєї мрії!

Навіть важкий недуг не має опустити ваших рук: він не є вироком, це доведений факт. Долаючи хворобу вчасно, багатьом відкривається здорове, довге і якісне життя. Таким яскравим надихаючим прикладом є історія про одну грецьку спортсменку.

39-й Афінський марафон виграла жінка, у якої раніше діагностували онкологічне захворювання.

13 листопада відбувся Афінський марафон, і першою до фінішу дісталася Василики Константинопулу. Всього за кілька років до тріумфу спортсменці поставили діагноз: ▪️рак підшлункової залози.

Про це вона дізналася за 4 місяці після народження доньки.

«Коли мені поставили діагноз, я мала відчуття, ніби мені відрізали ноги. Але я подивилась у вічі своєї дитини і подумала про себе: ти борешся з цим і перемагаєш», — розповідає Константинопулу.

2021 року Василики посіла в Афінах третє місце. Через рік вона повернулася за перемогою, не залишивши суперницям шансів (найближча переслідувачка була за чотири хвилини від неї). А раніше спортсменка не залишила шансів захворюванню: вона перемогла важкий недуг.

Шановні клієнти! Наша основна порада — не нехтуйте власним здоров’ям і звертайтеся до лікаря вчасно. Вчасна діагностика та кваліфікована лікарська допомога творять маленькі і великі дива. Не опускайте рук у найскрутніших ситуаціях, коли щойно почули важкий діагноз, та завжли будьте борцем та переможцем по життю.

Бережіть себе!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху