Головна/Нові можливості для пацієнтів і сімейних лікарів кіровоградської області
11.04.2024

Нові можливості для пацієнтів і сімейних лікарів кіровоградської області

6 липня о 11:30 в Кіровоградській торгово-промисловій палаті відбудеться презентація проекту «Мобільна медична консультація» (ММК).

На підтримку розпочатих реформ системи охорони здоров’я України, головною метою даного проекту стоїть профілактика захворювань і зменшення смертності серед населення, а також допомога сімейним лікарям.

Згідно зі статистикою, щорічно помирає понад півмільйона українців. У структурі смертності близько 95% займають серцево-судинні захворювання і онкологія. Дана статистика показує, що система охорони здоров’я країни все ще не може впоратися із завданням збереження здоров’я громадян, у порівнянні з більш розвиненими країнами.

медицинская мобильная консультация

ММК – це трейлер укомплектований мамографом, УЗД апаратом та гінекологічним кріслом. Мета: рання діагностика захворювань з акцентом на онкопатології. Адже такі хвороби як рак простати, грудей, жіночих статевих органів відносно легко діагностуються на початкових стадіях. Ключова особливість – це мобільність: сьогодні в одному місті, завтра — в іншому.

мобильная медицинская консультация

Вже в найближчий час замість районних лікарень будуть працювати лікарі первинної ланки – сімейні лікарі. Обов’язок українця мати договір з сімейним лікарем, запускає механізм конкуренції між сімейними лікарями за клієнта. Якщо пацієнт не задоволений послугами сімейного лікаря він може його змінити на іншого, як мінімум по закінченню року співпраці за договором. У сімейного лікаря немає пацієнтів, а є клієнти. І кращим для свого клієнта буде той лікар, який буде попереджати хворобу, а не лікувати її наслідки. Отже, основна сфера діяльності сімейного лікаря – це профілактика хвороб.

изучение диагностических исследований

Саме проект ММК стане незамінним помічником для сімейних лікарів, які зможуть забезпечити своїх пацієнтів/клієнтів якісною та своєчасною діагностикою. Вони не матимуть необхідності в спеціалізованому високоякісному обладнанні, яке вимагає спеціалізації, а пацієнтам не потрібно буде їхати в райцентр або обласний центр.

УЗИ

В ММК можна буде пройти ультразвукове обстеження, мамографію, гінекологічний огляд, збір біологічного матеріалу, а також провести анкетування (на предмет ранньої діагностики раку). Це надасть змогу своєчасно діагностувати захворювання, економити кошти та час на обстеження.

Проект реалізовано за підтримки:

Костянтин Яриніч — народний депутат України. Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Заслужений лікар України.

Проект «Здоров’я наших дітей» за ініціативи голови Кіровоградської обласної адміністрації Кузьменка Сергія.

Український Центр Томотерапії – центр сучасної діагностики і лікування раку. Обладнаний єдиною в Україні системою променевої терапії Tomotherapy.

Додаткова інформація за телефоном: 0 800 30 15 03 (гаряча лінія Українського Центру Томотерапії)

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху