Головна/Новий крок: в центрі TomoClinic проведена перша коронарографія
11.04.2024

Новий крок: в центрі TomoClinic проведена перша коронарографія

Кардіолог Віталій Крошка спільно з хірургом Олександром Соколенко відкрили новий етап у розвитку нашої клініки. Тепер пацієнти можуть звертатися до нас за діагностикою судин серця.

Коронографія — «золотий» стандарт в кардіології. Це складне сучасне дослідження, перш за все тому, що потрібно зробити 7 стандартних проекцій зйомки серцевих судин. А значить, необхідне розуміння тонкої специфіки, точність дій і високий рівень майстерності фахівців.

В результаті першої коронарографії в TomoClinic фахівцям вдалося:

  • виявити точну кількість уражених коронарних артерій;
  • визначити ступінь звуження артерій атеросклеротичними бляшками і локалізацію ураження;
  • зрозуміти, як діяти пацієнтові далі при лікуванні основного онкологічного захворювання.

Коронарографія — діагностична процедура оцінки коронарних судин, яка має 3 варіанти подальшого розвитку подій:

  1. Пацієнта продовжать лікувати медикаментозно, при необхідності проводять корекцію терапії.
  2. Потрібно хірургічне втручання, і цей етап ми рекомендуємо пройти в спеціалізованому кардіологічному диспансері.
  3. При необхідності після завершення коронарографії лікар може провести лікувальну процедуру — стентування. Однак перед цим важливо проаналізувати результати коронарографії, зробити висновки і відповідні розрахунки.

Кардіолог Віталій Крошка: «Універсального рецепта для кожного окремого випадку немає. Ми оцінюємо в комплексі не тільки дані коронарографії та унікальність анатомії пацієнта, але повну клінічну картину, результати попередніх обстежень. Тільки після цього можна оцінити стан пацієнта та прийняти обґрунтоване зважене рішення».

Відзначимо важливий момент: кардіолог TomoClinic Віталій Крошка володіє необхідними навичками і компетенцією, має великий досвід у проведенні коронарографії, при необхідності виконує стентування судин серця. Віталій Крошка — експерт в області інтервенційної радіології та ендоваскулярної хірургії, дійсний член Асоціації інтервенційних кардіологів України, Української асоціації фахівців з аритмології та електрофізіології. У сфері кардіології працює більше 12 років.

 

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху