Головна/Новий крок: в центрі TomoClinic проведена перша коронарографія
11.04.2024

Новий крок: в центрі TomoClinic проведена перша коронарографія

Кардіолог Віталій Крошка спільно з хірургом Олександром Соколенко відкрили новий етап у розвитку нашої клініки. Тепер пацієнти можуть звертатися до нас за діагностикою судин серця.

Коронографія — «золотий» стандарт в кардіології. Це складне сучасне дослідження, перш за все тому, що потрібно зробити 7 стандартних проекцій зйомки серцевих судин. А значить, необхідне розуміння тонкої специфіки, точність дій і високий рівень майстерності фахівців.

В результаті першої коронарографії в TomoClinic фахівцям вдалося:

  • виявити точну кількість уражених коронарних артерій;
  • визначити ступінь звуження артерій атеросклеротичними бляшками і локалізацію ураження;
  • зрозуміти, як діяти пацієнтові далі при лікуванні основного онкологічного захворювання.

Коронарографія — діагностична процедура оцінки коронарних судин, яка має 3 варіанти подальшого розвитку подій:

  1. Пацієнта продовжать лікувати медикаментозно, при необхідності проводять корекцію терапії.
  2. Потрібно хірургічне втручання, і цей етап ми рекомендуємо пройти в спеціалізованому кардіологічному диспансері.
  3. При необхідності після завершення коронарографії лікар може провести лікувальну процедуру — стентування. Однак перед цим важливо проаналізувати результати коронарографії, зробити висновки і відповідні розрахунки.

Кардіолог Віталій Крошка: «Універсального рецепта для кожного окремого випадку немає. Ми оцінюємо в комплексі не тільки дані коронарографії та унікальність анатомії пацієнта, але повну клінічну картину, результати попередніх обстежень. Тільки після цього можна оцінити стан пацієнта та прийняти обґрунтоване зважене рішення».

Відзначимо важливий момент: кардіолог TomoClinic Віталій Крошка володіє необхідними навичками і компетенцією, має великий досвід у проведенні коронарографії, при необхідності виконує стентування судин серця. Віталій Крошка — експерт в області інтервенційної радіології та ендоваскулярної хірургії, дійсний член Асоціації інтервенційних кардіологів України, Української асоціації фахівців з аритмології та електрофізіології. У сфері кардіології працює більше 12 років.

 

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху