Головна/Новини світової онкології. Маловідомий симптом може сигналізувати про рак стравоходу
11.04.2024

Новини світової онкології. Маловідомий симптом може сигналізувати про рак стравоходу

«При невмотивованій гикавці треба звернутися до лікаря. Якщо фахівець не знайде очевидної причини, то повинен направити пацієнта на ендоскопію, рентген грудної клітки, ЕКГ або аналізи крові. За результатами досліджень може бути виявлений рак», — сказав директор і головний фармацевт британської онлайн-аптеки Medicine Direct доктор Хуссейн Абде.

Досвідчений лікар пояснив, що цей маловідомий симптом може сигналізувати про рак стравоходу, пише Daily Express.
Доктор Абде посилається на ірландське дослідження, засноване на вибірці з 99 пацієнтів з раком стравоходу, яке показало, що з них 27% повідомили про постійні напади гикавки. За словами провідного автора дослідження Томаса Уолша, раніше гикавка була неочевидним симптомом і зараз потребує додаткового дослідження.

Результати також показали, що 68% учасників повідомили про втрату ваги, а 82% зазнавали труднощів з ковтанням. Ще одним поширеним симптомом стала млявість.

За словами доктора Абде, гикавку зазвичай викликають швидке поглинання їжі або напоїв, вживання алкоголю або переїдання.
«Коли без очевидної причини ваш шлунок перестає працювати належним чином або ви постійно відчуваєте здуття, це може бути тривожним симптомом, і необхідно пройти обстеження», — пояснив лікар.

Якщо пухлина тисне на діафрагму, такий тиск може викликати спазми і провокувати гикавку. Про це ж говорить і автор дослідження Томас Уолш. Вчений припустив, що гикавка у людей з раком стравоходу може бути пов’язана з діафрагмовим нервом.

Звертайте увагу на будь-які зміни у вашому організмі і вчасно звертайтеся до фахівців.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху