Головна/Про що говорять наші сни: як розпізнати хворобу
11.04.2024

Про що говорять наші сни: як розпізнати хворобу

Повноцінний сон — невід’ємна частина нашого фізичного і психічного здоров’я. Але мало, хто знає і вірить, що уві сні можна побачити свою хворобу, про яку ми навіть не здогадуємося. І містика тут абсолютно ні при чому. Тематика сновидінь може залежати від нервових імпульсів, які посилає хворий орган. Ми не здогадуємося про хвороби, так як вона тільки зароджується, і ці слабкі сигнали ми не сприймаємо в стані неспання.
Кожна людина може спробувати розібратися в своїх снах самостійно. Іноді хвороби прямо вказують на себе. Згадайте, коли у вас болить зуб в реальності, ця біль може проявитися і уві сні. А для деяких хвороб є загальні особливості, які допоможуть прислухатися до свого організму:
 
Органи дихання
Про проблеми з дихальною системою нам повідомляють сни, в яких людина задихається, тоне, намагається виринути з води, пролізти через вузький отвір. Такі сни часто супроводжуються страхом, тугою і сльозами.
Серце
При хворобах серцево-судинної системи людини сниться, що щось навалюється на нього, хтось тисне на груди або сидить на ній. Поранення або удар в груди уві сні натякають на проблеми в цій галузі. Страх, який людина відчуває під час таких снів, зберігається і після пробудження. Якщо ви регулярно прокидаєтеся близько 4-5 ранку зі страхом після сну, не відкладайте візит до лікаря.
Шлунок
Сниться зіпсована, неприємна їжа, тухла риба, гниле м’ясо? Тоді швидше за все потрібно перевірити шлунок.
 
Підшлункова залоза
Уві сні ви їсте солодку або солону їжу при проблемах з підшлунковою залозою.
Нирки і сечовий міхур
При патологіях сечового і нирок сняться невідомі і небезпечні приміщення, підземелля, підвали. Похорон є найбільш поширеним ознакою захворювань нирок.
сон и болезни
 
Хвороби ніг
При проблемах з ногами людині сниться, що він потрапляє в капкан, ноги застрягли в болоті або бруду.
Хребет
Про проблеми з хребтом говорять сни, в яких людина несе важкий тягар на спині або бачить горб на своїй спині.
 
Шкіра
При шкірних захворюваннях може снитися деформована, пошкоджена шкіра, а шкірні захворювання (плями, пухирі, опіки) проектуються на іншу поверхню (стіни, меблі, одяг).
 
Хвороби головного мозку
Розмиті сни, без чітких обрисів, які супроводжуються головним болем, говорять про те, що слід пройти обстеження головного мозку. В таких снах людина може ходити в темряві без джерела світла, блукати в тумані.
 
Розлади нервової системи
Характерною ознакою неврозів є нав’язливі сни, що повторюються кілька разів за ніч, які супроводжуються смутком, страхом, панікою, тривогою. Сон може повторяться в повному обсязі, але сюжет, дії постійно перегукуються між собою. Основними темами таких снів можуть бути: війна, втрата близьких, переслідування, пожежі, виїжджаючий поїзд.
Грип
Якщо людині сниться скандал, сварка, він з кимось свариться, що його намагаються схопити і він виривається – то з великою ймовірністю, перші ознаки грипу вже проявляються.
Застуда
Про наближення простудного захворювання повідомляють сни, в яких людина мерзне, переохолоджується, змок під дощем або плаває у крижаній воді.
 
Ангіна
Неприємні сни, коли в горлі щось заважає або ви намагаєтеся діставати з горла сторонні предмети, говорять про те, що в реальному житті ви вже відчуваєте біль в горлі або вона скоро проявить себе.
До своїх сновидінь необхідно прислухатися, але все таки не забувайте, що іноді сон – це просто сон. На нього може вплинути безліч чинників: шум сусідів, дивні сторонні запахи, щільна вечеря, незручне ліжко і багато іншого. Тому не потрібно після кожного неприємного сну бігти до лікаря або занурюватися в медичні довідники, вишукуючи у себе симптоми страшної хвороби. Адже безліч захворювань виходять з нашої голови.
І пам’ятайте, при найменших підозрах або нездужання потрібно відразу звертатися до лікаря, не шукати підказок в Інтернеті або у друзів-знайомих. Тільки кваліфікований лікар зможе підібрати потрібне і ефективне лікування або розсіяти всі занепокоєння і повідомити, що зі здоров’ям все гаразд. Точний діагноз – запорука ефективного лікування, від своєчасності якого іноді залежить життя людини.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху