Головна/Про підсумки ASCO20. Степан Крулько: «На перший план у лікуванні багатьох ракових захворювань виходить таргетна та імунотерапія»
11.04.2024

Про підсумки ASCO20. Степан Крулько: «На перший план у лікуванні багатьох ракових захворювань виходить таргетна та імунотерапія»

У цьому році конгрес Американського товариства клінічної онкології (ASCO) відбувся у віртуальному форматі — вніс корективи Covid-19. Так само, як і більшість провідних онкологів планети, наші фахівці в онлайн-режимі взяли участь в ASCO20, на якому лікарі зі світовими іменами представили роботи, спрямовані на подальший прогрес у розвитку онкології і досягнення кращих результатів лікування пацієнтів.

Про підсумки конгресу розповів головний лікар TomoClinic клінічний онколог Степан Крулько:

– Слухаючи і аналізуючи доповіді кращих онкологів з різних країн, ми змогли ще раз переконатися, що філософія лікування пацієнтів, вироблена за роки роботи нашого центру, повністю відповідає світовій. Це застосування міжнародних протоколів, накопичений величезний досвід і особливий підхід до кожного пацієнта.

 width=

Саме про особливий персоніфікованований підхід йшлося в більшості робіт, представлених на ASCO20, — на перший план у лікуванні ракових захворювань виходить таргетна та імунотерапія. Це означає, що в багатьох випадках відповідь на питання про найефективніший метод для конкретного пацієнта дасть результат молекулярно-генетичного аналізу. Виявлені в організмі людини мутації дозволять підібрати для неї препарати, спрямовані на розпізнавання і знищення злоякісної пухлини.

На жаль, поки їх вартість дуже висока. Причому вони дорогі в усьому світі, і не всі країни (навіть з розвиненою державною або страховою медициною) можуть дозволити собі повністю покрити витрати людей на лікування такими препаратами.

Тому для багатьох пацієнтів я бачу вихід в участі у клінічних дослідженнях. Це означає доступ до новітніх препаратів і перспективних методів, які вже довели в світі свою ефективність, а також можливість отримати безкоштовно передове і дуже дороге лікування. Клінічні дослідження активно проводяться і в нашому центрі. Для наших фахівців такі слова, як «міжнародні протоколи», «інноваційні методи», — це не шаблонні гасла, а те, що ми застосовуємо в щоденній практиці.

Запишіться на консультацію за телефонами, вказаними на сайті — дзвінок безкоштовний по Україні.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху