Головна/Обстеження, які рятують життя
11.04.2024

Обстеження, які рятують життя

Шановні відвідувачі!

Дуже часто ми отримуємо звернення з проханням організувати роботу діагностичного трейлера у вашому місті або районному центрі, щоб мешканці мали доступ до найнеобхідніших обстежень на сучасній апаратурі.

Однак впровадження в життя такого проекту безпосередньо залежить від рішення міської або районної адміністрації. Тому хочемо ознайомити вас з важливою інформацією, яку ви можете донести до відповідних інстанцій. Якщо влада прислухається до ваших прохань, наша співпраця приведе до гарних результатів і трейлер приїде до вас.

Про що потрібно знати співробітникам міських і районних адміністрацій?

Обстеження, які рятують життя

Профілактичні обстеження грають найважливішу роль у виявленні серйозних захворювань на ранніх стадіях, коли ці недуги добре піддаються лікуванню.

Мобільні діагностичні системи — надійний, швидкий і економічно ефективний спосіб масового проведення скринінгу поширених хвороб як в умовах міста, так і у віддаленій місцевості.

Діагностичний трейлер — це спеціальний трейлер, укомплектований сучасним високотехнологічним обладнанням: мамографом, рентген-апаратом і розхідниками для забору біологічних матеріалів.

Накопичений уTomoClinic досвід оснащення трейлера, розуміння специфіки скринінгових обстежень дозволяють запропонувати вам оптимальне рішення з мінімальними фінансовими витратами.

Наші можливості:

 • мамографія;
 • рентген;
 • аналізи крові;
 • консультація лікаря-дерматолога;
 • консультація лікаря-мамолога;
 • консультація лікаря-уролога.

Ми зможемо підібрати комплекс з урахуванням вашої ситуації і уподобань: наприклад, мамографія + рентген + консультація урологаабомамографія + рентген + консультація маммолога або мамографія + рентген + консультація маммолога + консультація дерматолога і т. і.

Діагностичний трейлер відповідає існуючим нормам і оснащений всім необхідним для комфортного проходження обстежень та роботи лікарів.

 • Рухомий комплекс здійснюється на базі напівпричепа.
 • Підготовка кабінету до транспортування займає не більше доби.
 • До складу комплексу входять: вбудована система вентиляції, система опалення та кондиціонування, система водопостачання.
 • Стіни комплексу оснащені рентгенівської захистом;
 • Безперебійне електропостачання забезпечується від зовнішньої трифазної мережі: 380 Вт.
 • Система гідравлічної стабілізації забезпечує стійкість комплексу в ході проведення досліджень.

Ви самі приймаєте рішення про те, де у вашому місті буде стояти трейлер.

Що необхідно для роботи діагностичного трейлера?

 • 130 кв. м. — площа для паркування.
 • 120 кВт/день — споживання електроенергії (підключення 380 В).
 • 30 л бензину / 100 км — споживання палива.
 • Доступ до води.
 • Wi-Fi.

Важливо. Завдяки встановленню мобільної діагностичної системи найнеобхідніші профілактичні обстеження стануть доступними жителям навіть віддалених районів вашого регіону.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху