Головна/Онкопластична хірургия — це красива хірургія
11.04.2024

Онкопластична хірургия — це красива хірургія

Головна мета хірургічного лікування раку молочної залози і саме то, чого прагнуть наші лікарі, — зменшити обсяг втручання, знизити фізичну та емоційну шкоду внаслідок операції та зберегти пацієнткам високі шанси на одужання.

Тому в нашій клініці онкопластичній хірургії грудей приділяють особливу увагу. Завдяки якісному виконанню операцій жінки не лише долають хворобу, а й емоційно, психологічно почуваються спокійно та впевнено.

«Якщо є можливість зберегти привабливість жінки, ми завжди робимо це, але, безумовно, не на шкоду радикалізму. Ми боремося за красу без шкоди здоров’ю», — зазначає завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, онкохірург Дмитро Караськов.

Такі операції можуть бути різними: по-різному заміщають обсяг, застосовують різні техніки — все залежить від конкретної ситуації. У TomoClinic фахівці використовують методи пластичної хірургії та видаляють пухлину. Тобто, проводимо радикальне хірургічне лікування раку грудей з урахуванням естетичних принципів.

При цьому може одномоментно виконуватися і операція симетрії для того, щоб обидві молочні залози практично не відрізнялися розміром і формою. Робимо все, щоб зберегти жінці і здоров’я, і красу. Нерідко пацієнкти виписуються з нашого відділення з красивішими грудьми, ніж до лікування.

У ситуації, коли все ж таки необхідне повне видалення молочної залози (мастектомія), як відновити груди?

Дмитро Караськов: «Після мастектомії ми проводимо реконструкцію із встановленням імпланту та одномоментно виконуємо симетризуючу операцію на другій молочній залозі. Або залежно від індивідуальної ситуації спочатку виконуємо реконструкцію експандером, а пізніше замінюємо його на імплант».

Щоб отримати інформацію про хірургічне лікування захворювань грудей і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху