Головна/Онкопластична хірургия — це красива хірургія
11.04.2024

Онкопластична хірургия — це красива хірургія

Головна мета хірургічного лікування раку молочної залози і саме то, чого прагнуть наші лікарі, — зменшити обсяг втручання, знизити фізичну та емоційну шкоду внаслідок операції та зберегти пацієнткам високі шанси на одужання.

Тому в нашій клініці онкопластичній хірургії грудей приділяють особливу увагу. Завдяки якісному виконанню операцій жінки не лише долають хворобу, а й емоційно, психологічно почуваються спокійно та впевнено.

«Якщо є можливість зберегти привабливість жінки, ми завжди робимо це, але, безумовно, не на шкоду радикалізму. Ми боремося за красу без шкоди здоров’ю», — зазначає завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, онкохірург Дмитро Караськов.

Такі операції можуть бути різними: по-різному заміщають обсяг, застосовують різні техніки — все залежить від конкретної ситуації. У TomoClinic фахівці використовують методи пластичної хірургії та видаляють пухлину. Тобто, проводимо радикальне хірургічне лікування раку грудей з урахуванням естетичних принципів.

При цьому може одномоментно виконуватися і операція симетрії для того, щоб обидві молочні залози практично не відрізнялися розміром і формою. Робимо все, щоб зберегти жінці і здоров’я, і красу. Нерідко пацієнкти виписуються з нашого відділення з красивішими грудьми, ніж до лікування.

У ситуації, коли все ж таки необхідне повне видалення молочної залози (мастектомія), як відновити груди?

Дмитро Караськов: «Після мастектомії ми проводимо реконструкцію із встановленням імпланту та одномоментно виконуємо симетризуючу операцію на другій молочній залозі. Або залежно від індивідуальної ситуації спочатку виконуємо реконструкцію експандером, а пізніше замінюємо його на імплант».

Щоб отримати інформацію про хірургічне лікування захворювань грудей і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху