Головна/Онтрузант: потужні ліки від раку грудей — за програмою медичних гарантій від держави
11.04.2024

Онтрузант: потужні ліки від раку грудей — за програмою медичних гарантій від держави

Ми постійно повідомляємо про наявність у нашій клініці препаратів, які пацієнти не оплачують власними коштами, а отримують за програмою медичних гарантій — за такі ліки платить держава.

Серед препаратів – Онтрузант. Це дорогі ліки, які застосовують при HER2-позитивному раку грудей. Важливо знати, що Онтрузант використовуємо тільки тоді, коли встановлено, що рак НER2-позитивний. Це означає, що рак продукує на поверхні пухлинних клітин у великій кількості білок, який називається HER2 і який змушує швидше рости злоякісні клітини.

Як працює Онтрузант?

Препарат містить діючу речовину Трастузумаб. Прикріплюючись до білка HER2, Трастузумаб активує клітини імунної системи, які потім убивають клітини пухлини. Трастузумаб також зупиняє вироблення сигналів HER2, які викликають зростання пухлинних клітин.

Коли застосовують Онтрузант?

  • При ранньому раку молочної залози (якщо рак поширився всередині грудей або пахвових залоз, але не в інші частини тіла) після хірургічного втручання, хіміотерапії або променевої терапії.
  • У поєднанні з хіміотерапією при місцево поширених пухлинах.
  • При метастатичному раку молочної залози (рак, який поширився на інші частини тіла).
  • Застосовується також при метастатичному раку шлунку.

Щоб отримати інформацію про лікування препаратом Онтрузант і записатися на консультацію, телефонуйте на номери 0 800 30 15 03 або 0800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху