Головна/Онтрузант: потужні ліки від раку грудей — за програмою медичних гарантій від держави
11.04.2024

Онтрузант: потужні ліки від раку грудей — за програмою медичних гарантій від держави

Ми постійно повідомляємо про наявність у нашій клініці препаратів, які пацієнти не оплачують власними коштами, а отримують за програмою медичних гарантій — за такі ліки платить держава.

Серед препаратів – Онтрузант. Це дорогі ліки, які застосовують при HER2-позитивному раку грудей. Важливо знати, що Онтрузант використовуємо тільки тоді, коли встановлено, що рак НER2-позитивний. Це означає, що рак продукує на поверхні пухлинних клітин у великій кількості білок, який називається HER2 і який змушує швидше рости злоякісні клітини.

Як працює Онтрузант?

Препарат містить діючу речовину Трастузумаб. Прикріплюючись до білка HER2, Трастузумаб активує клітини імунної системи, які потім убивають клітини пухлини. Трастузумаб також зупиняє вироблення сигналів HER2, які викликають зростання пухлинних клітин.

Коли застосовують Онтрузант?

  • При ранньому раку молочної залози (якщо рак поширився всередині грудей або пахвових залоз, але не в інші частини тіла) після хірургічного втручання, хіміотерапії або променевої терапії.
  • У поєднанні з хіміотерапією при місцево поширених пухлинах.
  • При метастатичному раку молочної залози (рак, який поширився на інші частини тіла).
  • Застосовується також при метастатичному раку шлунку.

Щоб отримати інформацію про лікування препаратом Онтрузант і записатися на консультацію, телефонуйте на номери 0 800 30 15 03 або 0800 33 16 84.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху