Головна/Операції на молочній залозі: онкопластична та естетична хірургія
11.04.2024

Операції на молочній залозі: онкопластична та естетична хірургія

У нашому центрі проводять різні хірургічні втручання на молочних залозах — як при лікуванні захворювань грудей, так і пластичні операції найвищої якості з естетичною метою для жінок, які хочуть за допомогою наших фахівців перетворити свою мрію на реальність.

Головне, чого прагнуть наші лікарі при проведенні будь-яких операцій на молочних залозах, — це:

  • при лікуванні раку грудей — зменшити ступінь та об’єм хірургічного втручання, знизити фізичну та емоційну шкоду внаслідок операції, зберегти високі шанси на одужання;
  • при проведенні естетичних операцій — не тільки змінити розмір молочних залоз (збільшити чи зменшити — залежно від конкретної ситуації кожної жінки, яка звертається до нас за допомогою), а й поліпшити їхню форму, підтягнути, зробити більш пружними і високими.

Що важливо знати про операції при лікуванні раку грудей?

У переважній більшості випадків хірургічне втручання потрібне. Вибір операції залежить від розміру пухлини та грудей, типу раку молочної залози та ступеня поширення захворювання. Безумовно, вподобання пацієнток також враховують при прийнятті рішення.

Рак молочної залози може поширюватись. Зазвичай спочатку поширюється на лімфатичні вузли в пахвовій западині (пахвові вузли). Тому іноді уражені залози доводиться видаляти. Це називається диссекцією пахвового вузла.

У нашому центрі під час операції проводять таку важливу маніпуляцію, як біопсія «сторожового» вузла, — процедуру, що дає змогу лікарям визначити, уражені лімфовузли метастазами чи ні. «Сторожовий» вузол знаходять і видаляють. Пацієнтці не потрібно проходити додаткове хірургічне втручання для біопсії. Результат інтраопераційного (під час операції) експрес-аналізу показує, чи містить сторожовий вузол злоякісні клітини. Якщо «сторожовий» без пухлинних клітин, не видаляють додаткові лімфатичні вузли. Таким чином, біопсія допомагає уникнути масштабного хірургічного втручання, яке включає видалення безлічі лімфатичних вузлів. Це означає, що жінці точно не доведеться зазнавати важких наслідків, таких як лімфостаз (набряк) руки, що часто виникає після видалення вузлів і боротися з яким складно.

У більшості випадків наші хірурги виконують органозберігаючі онкопластичні операції, а також — з одномоментною або відстроченою реконструкцією (якщо все ж таки необхідне повне видалення молочної залози).

Сам термін «онкопластична хірургія» відноситься до операцій, заснованих на двох найважливіших принципах:

  • онкологічному, який передбачає радикальне хірургічне лікування злоякісного утворення молочної залози, тобто повне видалення смертоносного вогнища з організму жінки;
  • естетичному, при якому методи пластичної хірургії застосовують для збереження або відновлення, а найчастіше і покращення, форми та об’єму грудей, — щоб зберегти привабливість жінки, її сприйняття свого образу, спокій і впевненість у собі.

«Якщо є можливість зберегти привабливість жінки, це потрібно зробити, але, безумовно, не на шкоду радикалізму. Ми боремося за красу без шкоди здоров’ю», — підкреслює завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, досвідчений онкохірург Дмитро Караськов.

Що важливо знати про пластичну хірургію грудей?

Це один із напрямків естетичної хірургії, на якому спеціалізуються в нашому центрі. Залежно від конкретної ситуації використовують різні методики: пластику власними тканинами із застосуванням певних видів мамопластики, імплантів.

Зокрема, методи вертикальної мамопластики дозволяють змінити обсяг молочної залози, її форму, положення сосково-ареолярного комлексу у випадках, коли виникає птоз (опущення грудей) і сосок зміщується вниз (нижче за підгрудну складку).

При операції зі збільшення грудей застосовуємо сучасні імпланти різноманітних розмірів та форм. Це суттєво розширює можливості для жінок, які прагнуть зробити своє тіло досконалішим.

Від чого залежить результат?

Успіх будь-якої операції та естетичність грудей прямо залежать від кваліфікації спеціалістів. Наш центр пропонує послуги професіоналів вищої категорії, які володіють найсучаснішими методиками. У післяопераційному періоді ми забезпечуємо спостереження та виконання перев’язок. Умови перебування у нас комфортні, дбайливий медперсонал. Обов’язковим є індивідуальний догляд та диспансерне спостереження після операції.

Якщо у вас є питання або ви хочете отримати консультацію спеціаліста з приводу хірургії молочних залоз, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху