Головна/Операції на молочній залозі: онкопластична та естетична хірургія
11.04.2024

Операції на молочній залозі: онкопластична та естетична хірургія

У нашому центрі проводять різні хірургічні втручання на молочних залозах — як при лікуванні захворювань грудей, так і пластичні операції найвищої якості з естетичною метою для жінок, які хочуть за допомогою наших фахівців перетворити свою мрію на реальність.

Головне, чого прагнуть наші лікарі при проведенні будь-яких операцій на молочних залозах, — це:

  • при лікуванні раку грудей — зменшити ступінь та об’єм хірургічного втручання, знизити фізичну та емоційну шкоду внаслідок операції, зберегти високі шанси на одужання;
  • при проведенні естетичних операцій — не тільки змінити розмір молочних залоз (збільшити чи зменшити — залежно від конкретної ситуації кожної жінки, яка звертається до нас за допомогою), а й поліпшити їхню форму, підтягнути, зробити більш пружними і високими.

Що важливо знати про операції при лікуванні раку грудей?

У переважній більшості випадків хірургічне втручання потрібне. Вибір операції залежить від розміру пухлини та грудей, типу раку молочної залози та ступеня поширення захворювання. Безумовно, вподобання пацієнток також враховують при прийнятті рішення.

Рак молочної залози може поширюватись. Зазвичай спочатку поширюється на лімфатичні вузли в пахвовій западині (пахвові вузли). Тому іноді уражені залози доводиться видаляти. Це називається диссекцією пахвового вузла.

У нашому центрі під час операції проводять таку важливу маніпуляцію, як біопсія «сторожового» вузла, — процедуру, що дає змогу лікарям визначити, уражені лімфовузли метастазами чи ні. «Сторожовий» вузол знаходять і видаляють. Пацієнтці не потрібно проходити додаткове хірургічне втручання для біопсії. Результат інтраопераційного (під час операції) експрес-аналізу показує, чи містить сторожовий вузол злоякісні клітини. Якщо «сторожовий» без пухлинних клітин, не видаляють додаткові лімфатичні вузли. Таким чином, біопсія допомагає уникнути масштабного хірургічного втручання, яке включає видалення безлічі лімфатичних вузлів. Це означає, що жінці точно не доведеться зазнавати важких наслідків, таких як лімфостаз (набряк) руки, що часто виникає після видалення вузлів і боротися з яким складно.

У більшості випадків наші хірурги виконують органозберігаючі онкопластичні операції, а також — з одномоментною або відстроченою реконструкцією (якщо все ж таки необхідне повне видалення молочної залози).

Сам термін «онкопластична хірургія» відноситься до операцій, заснованих на двох найважливіших принципах:

  • онкологічному, який передбачає радикальне хірургічне лікування злоякісного утворення молочної залози, тобто повне видалення смертоносного вогнища з організму жінки;
  • естетичному, при якому методи пластичної хірургії застосовують для збереження або відновлення, а найчастіше і покращення, форми та об’єму грудей, — щоб зберегти привабливість жінки, її сприйняття свого образу, спокій і впевненість у собі.

«Якщо є можливість зберегти привабливість жінки, це потрібно зробити, але, безумовно, не на шкоду радикалізму. Ми боремося за красу без шкоди здоров’ю», — підкреслює завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, досвідчений онкохірург Дмитро Караськов.

Що важливо знати про пластичну хірургію грудей?

Це один із напрямків естетичної хірургії, на якому спеціалізуються в нашому центрі. Залежно від конкретної ситуації використовують різні методики: пластику власними тканинами із застосуванням певних видів мамопластики, імплантів.

Зокрема, методи вертикальної мамопластики дозволяють змінити обсяг молочної залози, її форму, положення сосково-ареолярного комлексу у випадках, коли виникає птоз (опущення грудей) і сосок зміщується вниз (нижче за підгрудну складку).

При операції зі збільшення грудей застосовуємо сучасні імпланти різноманітних розмірів та форм. Це суттєво розширює можливості для жінок, які прагнуть зробити своє тіло досконалішим.

Від чого залежить результат?

Успіх будь-якої операції та естетичність грудей прямо залежать від кваліфікації спеціалістів. Наш центр пропонує послуги професіоналів вищої категорії, які володіють найсучаснішими методиками. У післяопераційному періоді ми забезпечуємо спостереження та виконання перев’язок. Умови перебування у нас комфортні, дбайливий медперсонал. Обов’язковим є індивідуальний догляд та диспансерне спостереження після операції.

Якщо у вас є питання або ви хочете отримати консультацію спеціаліста з приводу хірургії молочних залоз, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху