Головна/Оптимізм – головний «ворог» всіх хвороб!
11.04.2024

Оптимізм – головний «ворог» всіх хвороб!

Будь-яка хвороба – це не просто фізичне захворювання, вона дуже впливає на емоційний стан і почуття людини. В ході досліджень, вчені з’ясували, що ефективність одужання і його тривалість істотно залежить від психологічного настрою, тому що для людини важлива не тільки його тілесна оболонка, але і моральний стан.

«Надія на одужання – половина одужання», – говорив Вольтер.

Для максимальної результативності лікування, важливо правильне ставлення до ситуації, що склалася. У всіх є свої особливості особистості, страхи, надії, невпевненість, але вселивши в першу чергу собі впевненість в позбавленні від недуги, пацієнт тим самим надає найнеобхіднішу допомогу свого лікаря. Не потрібно уникати своїх почуттів, адже страх може як мобілізувати організм, так і уповільнити все фізіологічні процеси: людина намагається затаїтися, сховатися. Такий страх називають паралізуючим страхом. Але є страхи, які, навпаки, активізують всі фізіологічні процеси і тоді людині хочеться кинутися в бій. Важливо обговорювати свій психологічний стан, не закриватися в собі!

Як і страх, так само думка може бути найсильнішим каталізатором, «ліками» від багатьох проблем. Тільки сама людина може вибрати для себе шлях – безнадійності і зневіри, або оптимізму і віри в себе!

З ім’ям Гіппократа пов’язано уявлення про високий моральний вигляд і етики поведінки лікаря. Клятва Гіппократа містить основоположні принципи, якими повинен керуватися лікар у своїй практичній діяльності. Просто лікування майже немає в давнину, цього не достатньо і зараз. Навіть при всіх можливостях і досягнення сучасної медицини – якщо людина припиняє боротьбу, не вірить в своє одужання, жодне засіб не буде ефективним, або буде ефективно недовго.

Хвороба не є проблемою, як її прийнято називати. Психологи її трактують як точку розвитку, шлях до розвитку. Ті принципи і норми, якими людина користувалася до того, як захворів, ні до чого доброго не приводять. Значить потрібно міняти життєві установки. Якщо людина свідомо пропускає через себе і починає щось міняти в собі – то все вийде.

Оптимістів всяким недугам здолати складніше, ніж песимістів, навіть статистика показує, що ті ж онкологічні проблеми частіше виникають у людей, схильних до депресій. Основною причиною руйнування свого здоров’я є страх хвороби, який моделює в підсвідомості сама людина. А ось упевненість в швидкому одужанні, відмова сприймати свою хворобу, навіть просто якісь поставлені життєві цілі на майбутнє, навпаки, допомагають програмувати нашу свідомість на активний опір і ефективну боротьбу з недугою. Для того щоб закріпити в своїй свідомості «програму здоров’я і життя», необхідно використовувати методи психологічного впливу.

Краща допомогу своєму ж організму – вірити в його безмежні можливості. Не потрібно замикатися в собі і захищати себе від колишнього темпу і стилю життя. Будуйте плани на майбутнє, вдосконалюйте себе, зберігайте позитивний настрій, підтримуйте спілкування з друзями і родичами, шукайте в житті тільки хороше і будьте раді цьому! Дбайте і любіть себе і пам’ятайте, що жодне лікування не буде ефективним без вашого оптімізма- прагнення до життя і одужання!

У свою чергу, ми маємо все необхідне для того, щоб спільними зусиллями досягти найкращого результату. У нас є сучасні технології і методики, висококваліфіковані лікарі, найкраще обладнання, психологічна підтримка і участь.

Все що потрібно від Вас – це Ваше бажання, Ваша рішучість, Ваш оптимістичний настрій подолати і ПЕРЕМОГТИ виник недуга!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху