Головна/Органозберігаюче лікування раку молочної залози
11.04.2024

Органозберігаюче лікування раку молочної залози

Рак молочної залози є одним з найпоширеніших видів онкологічних захворювань серед жінок, але завдяки сучасним методам діагностики та лікування, шанси на успішне подолання хвороби зростають кожен день. Одним із передових підходів у лікуванні раку молочної залози є органозберігаюча терапія.

Органозберігаюче лікування раку молочної залози полягає у збереженні самої залози або якомога більшої її частини під час операції. Цей метод дозволяє уникнути ампутації грудей і зберегти не лише функціональну, але й психологічну цілісність пацієнтки.

Органозберігаюче лікування має численні переваги порівняно з радикальною мастектомією. По-перше, цей метод дозволяє зберегти природню форму та вигляд грудей, що важливо для психологічного комфорту жінки. По-друге, відновлення функцій грудей після органозберігаючої операції є швидшим і легшим, ніж після мастектомії. Крім того, ризик ускладнень після операції також менший.

Важливо пам’ятати, що вибір методу лікування раку молочної залози повинен бути індивідуальним і базуватися на багатьох факторах, включаючи стадію захворювання, розмір пухлини, тип раку та бажання пацієнтки.

Органозберігаюче лікування раку молочної залози – це сучасний та ефективний метод, який дозволяє жінкам не лише подолати хворобу, а й зберегти свою жіночність.

Обираючи лікування у пацієнти можуть бути впевнені у високому рівні професіоналізму фахівців, які досконало володіють усіма інноваційними хірургічними техніками видалення злоякісних новоутворень молочних залоз.

Якщо у вас є питання або ви хочете отримати консультацію спеціаліста з приводу хірургії молочних залоз, телефонуйте

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху