Головна/Отримайте висновок консиліуму фахівців TomoClinic
11.04.2024

Отримайте висновок консиліуму фахівців TomoClinic

Лікування раку починається з плану лікування. У нашому центрі рішення про тактику приймає консиліум фахівців — мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів: клінічні онкологи, онкохірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти та інші. Такий підхід відповідає світовим стандартам.

Сучасні методики — це єдиний шлях для пацієнта отримати високі шанси на одужання. Тому фахівці з онкології з різних відділень працюють разом, щоб розробити оптимальний план лікування для вас.

Є кілька шляхів отримання плану, в якому досвідчені лікарі визначать і розпишуть всі етапи лікування.

  • Ви (або ваш близький родич) можете бути присутнім на консиліумі і по його закінченні отримати висновок.
  • Ви можете записатися на зручний для вас час і прийти на прийом до клінічного онколога. Лікар видасть вам висновок і детально проконсультує.
  • Для вас діє послуга «Отримайте висновок онлайн». Щоб скористатися такою послугою, вам необхідно зробити кілька простих кроків.

Крок 1. Зателефонувати або написати в чаті на сайті консультанту і повідомити, що хочете отримати висновок консиліуму в режимі онлайн.

Крок 2. Оплатити послугу — для цього вам відправлять спеціальний рахунок.

Крок 3. Надіслати нам на розгляд всі ваші медичні документи. 

Якщо для розробки плану лікування документів буде недостатньо, вам запропонують пройти додатково необхідні обстеження і надіслати нам  результати.

Ваші документи фахівці розглянуть на онкологічній конференції (консиліумі). Для вас розроблять індивідуальний план лікування.

Крок 4. Отримати на вашу електронну адресу висновок з планом лікування та дочекатися дзвінка клінічного онколога для консультації і визначення

подальших дій.

Важливо. Після розробки плану і консультації ви зможете почати лікування.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху