Головна/Відгук нашого пацієнта: «Головні ліки від раку для мене – це турбота лікарів»
11.04.2024

Відгук нашого пацієнта: «Головні ліки від раку для мене – це турбота лікарів»

Володимир Слєпньов приїхав до нашої клініки з Одеси, де пройшов МРТ і дізнався про свій діагноз. Лікарі діагностували у нього рак легенів, виявилися метастази в головному мозку. В Одесі Володимир отримав курс хіміо- та променевої терапії, а пізніше лікарі спрямували його до TomoClinic. Про онкологічний центр в Кропивницькому пацієнт дізнався у всесвітній мережі. Його діти й знайомі медпрацівники також зійшлися на думці, що лікування онкології тут виявиться більш щадним та ефективним.

«Нелегко дізнаватися про рак, навіть коли прийшла старість, — каже Володимир Слєпньов. — Опиняєшся в лікарні й відчуваєш великий стрес. Але тут я відчув дбайливе ставлення лікарів до онкохворих, неважливо, звідки ти і скільки тобі років. Нехай не завжди я пам’ятаю, як звати головного лікаря клініки, а він знає моє ім’я та по батькові, знайомий з моєю хворобою, продумав терапію разом з іншими лікарями на консиліумі».

Володимир Якович поділився, як Степан Крулько зібрав 12 лікарів і обговорив з ними тактику подальших дій. Прийняли рішення провести діагностику і з’ясували, яке лікування призначити пацієнтові. Перші сеанси променевої терапії вже позаду.

Володимир Слєпньов розповів також і про лікарів ТомоКлініки: «Мене приємно здивувало, як тепло до пацієнтів тут відносяться всі медпрацівники. У кожній їх дії — любов, турбота і увага. Мій лікуючий лікар Тетяна Володимирівна Оніцева стежить не тільки за тим, як проходить лікування на апараті, але й нагадує, коли треба випити пігулки. За 15 хвилин до процедури мені дзвонять, аналізи завжди приходять швидко. Кожна така дрібниця психологічно підтримує».

«Найбільше вражає сучасна апаратура для променевої терапії. Нажаль, в Одесі такої немає. У мене уражені легені, кожен подих змінює їх об’єм, лікарям складно точно зловити пухлину «на мушку» і вразити її променями. У моєму рідному місті побоялися застосовувати стару техніку, адже опромінення могло б нашкодити серцю або стравоходу. А тут, в TomoClinic, я лікуюся на апараті, який оминає важливі органи при опроміненні пухлини. Тут працюють експерти своєї справи і знають, як поводитися з такою технікою. Перемогти рак можна тільки коли лікар співпрацює із сучасною апаратурою, вибираючи при цьому грамотний підхід в лікуванні. Це викликає довіру і дає велику надію. Я як одесит вірю тільки в краще!» — каже Володимир Слєпньов.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху