Головна/Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час
23.03.2024

Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час

Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час

Вам призначили МРТ. Що робити далі? Дізнайтеся про метод якнайбільше, перш ніж записатися на дослідження. Давайте розбиратися разом.

Що таке МРТ?

МРТ — абревіатура, скорочення від слів «магнітно-резонансна томографія». Це абсолютно безпечний, безболісний і водночас дуже інформативний метод, за допомогою якого одержують зображення різних тканин та органів без використання рентгенівського випромінювання. Результат МРТ допомагає лікарям встановити діагноз, планувати та контролювати лікування. Дослідження часто застосовують для діагностики як злоякісних, так і доброякісних пухлин.

Тепер ви знаєте, у чому сенс методу МРТ. Однак чи достатньо цих знань? Ні! Адже точність результату дослідження, а значить, і успіх лікування багато в чому залежить від якості та новизни медичного обладнання.

Що потрібно знати про обладнання?

Наприклад, у нашому центрі МРТ проводять на одному із найсучасніших апаратів TOSHIBA Vantage Titan 1.5T. Завдяки використанню такого обладнання ми виконуємо повний спектр досліджень МРТ за світовими протоколами.

На відміну від застарілих апаратів, у нашому томографі тунель, у якому перебуває під час дослідження пацієнт, відкритий з обох боків. Освітлення та вентиляція влаштовані так, щоб людина не відчувала жодного дискомфорту.

Дуже важливо, що наш МРТ-томограф дозволяє виконати дослідження пацієнтам із певними анатомічними особливостями, через які їм відмовляють в інших центрах.

Про які особливості йдеться? Проблеми можуть виникати, коли при дослідженні грудного або шийного відділу хребта або мозку пацієнт повинен рівно лежати на столі томографа. Якщо ж у людини хворі суглоби або є хребці, що зрослися, або якесь інше захворювання, що не дозволяє випрямитися повністю, — нерідко це стає причиною відмови в багатьох клініках.

Ми таких пацієнтів приймаємо та проводимо їм МРТ з високою точністю результатів! Наша апаратура пристосована, дає можливість фахівцям підлаштуватися під індивідуальні особливості кожної людини.

Крім того, завдяки передовому устаткуванню та досвіду лікарів-рентгенологів ми виконуємо дослідження МРТ для складних зон, таких як підключична область, середня третина плечової кістки, ключиця, лопатка. Причому наш апарат дозволяє отримувати зображення вищої якості, ніж його попередники.

Час — важливий чинник! Високопальні (1-1,5 тесла) МР-томографи відрізняються тим, що мають потужні електричні магніти. Час проведення обстеження на них менше, чим при дослідженні на застарілих низкопольных (0,3 тесла; 0,4 тесла) апаратах, які залишаються у багатьох медичних установах.

Щоб отримати додаткову інформацію та записатися на обстеження, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху