Головна/Переваги ендоскопії в TomoClinic
11.04.2024

Переваги ендоскопії в TomoClinic

Ендоскопія буквально означає «заглянути всередину» (від грецьких слів: «endon» — всередині та «scopeo» — досліджую, дивлюся). Таке дослідження дозволяє виявити гастрит, виразку, поліпи, грижі, кісти та інші новоутворення.

Які показання до такого дослідження?

Захворювання органів шлунково-кишкового тракту, бронхів та прямої кишки.
Ендоскопія у нашому медцентрі має свої плюси для пацієнта:

Перевага 1: Під час процедури лікар може не тільки обстежити, а й, наприклад, видалити поліпи товстої кишки, зробити біопсію та дослідити характер новоутворень. Своєчасна ендоскопія дозволить не допустити переродження поліпа у злоякісне новоутворення і уникнути небезпечного захворювання.

Перевага 2: Діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання при необхідності ми проводимо при повному знеболюванні: застосовується «мала» анестезія — це короткий медичний сон, що забезпечує комфорт пацієнта під час процедури.

Перевага 3: Ендоскопія проводиться із застосуванням нового високоточного обладнання преміум-класу з широкими можливостями — японською цифровою відеоендоскопічною системою ELUXEO EP-6000 від Fujufilm.

Перевага 4: Сучасна багатофункціональна техніка дозволяє лікарю створювати зображення та відео за найвищими стандартами яскравості та контрастності, тому пацієнт отримає більш точний результат діагностики.

Перевага 5: Окрім інноваційних режимів та якості візуалізації система збереже отримані дані діагностики, а пацієнт зможе надати їх лікарю.

Нагадуємо: з електронним направленням від лікаря наші пацієнти можуть безоплатно пройти сучасну діагностику — колоноскопію (старше 40 років), а також гастроскопію та бронхоскопію (старше 50 років). Щоб записатися на обстеження, телефонуйте 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху