Головна/Переваги ендоскопії в TomoClinic
11.04.2024

Переваги ендоскопії в TomoClinic

Ендоскопія буквально означає «заглянути всередину» (від грецьких слів: «endon» — всередині та «scopeo» — досліджую, дивлюся). Таке дослідження дозволяє виявити гастрит, виразку, поліпи, грижі, кісти та інші новоутворення.

Які показання до такого дослідження?

Захворювання органів шлунково-кишкового тракту, бронхів та прямої кишки.
Ендоскопія у нашому медцентрі має свої плюси для пацієнта:

Перевага 1: Під час процедури лікар може не тільки обстежити, а й, наприклад, видалити поліпи товстої кишки, зробити біопсію та дослідити характер новоутворень. Своєчасна ендоскопія дозволить не допустити переродження поліпа у злоякісне новоутворення і уникнути небезпечного захворювання.

Перевага 2: Діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання при необхідності ми проводимо при повному знеболюванні: застосовується «мала» анестезія — це короткий медичний сон, що забезпечує комфорт пацієнта під час процедури.

Перевага 3: Ендоскопія проводиться із застосуванням нового високоточного обладнання преміум-класу з широкими можливостями — японською цифровою відеоендоскопічною системою ELUXEO EP-6000 від Fujufilm.

Перевага 4: Сучасна багатофункціональна техніка дозволяє лікарю створювати зображення та відео за найвищими стандартами яскравості та контрастності, тому пацієнт отримає більш точний результат діагностики.

Перевага 5: Окрім інноваційних режимів та якості візуалізації система збереже отримані дані діагностики, а пацієнт зможе надати їх лікарю.

Нагадуємо: з електронним направленням від лікаря наші пацієнти можуть безоплатно пройти сучасну діагностику — колоноскопію (старше 40 років), а також гастроскопію та бронхоскопію (старше 50 років). Щоб записатися на обстеження, телефонуйте 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху