Головна/Переваги лікування методом IMRT для дітей
11.04.2024

Переваги лікування методом IMRT для дітей

Медична команда робить все можливе, щоб допомогти дітям у боротьбі з раком. Ми використовуємо передову методику променевого лікування з інтенсивною модульованою радіаційною терапією (IMRT), яка дозволяє точно впливати на пухлину, зберігаючи здорові тканини недоторканими.
Наша команда професіоналів готова надати кожній дитині індивідуальний підхід та підтримку під час боротьби з хворобою.

Переваги лікування методом IMRT для дітей надзвичайно великі:

  • більш точне спрямування доз радіації;
  • зменшення ризику ушкодження здорових тканин;
  • можливість застосування у складних випадках;
  • покращення якості життя дитини.

Якісне медичне обладнання відіграє надзвичайно важливу роль в даній боротьбі, відкриває нові можливості та дозволяє досягти неймовірних результатів.

Ми прагнемо надати нашим маленьким пацієнтам найкраще лікування, щоб допомогти їм подолати онкологічну хворобу. Для нас кожна дитина – найцінніший дарунок життя і ми робимо все можливе, щоб забезпечити найкращу медичну допомогу.

Фахівці, що входять до медичної команди , забезпечують лікування на найвищому рівні, що відповідає найкращим світовим стандартам.

Довірте свою дитину професіоналам! Звертайтеся до нас для отримання якісного та безпечного лікування раку. Ваше здоров’я – наш пріоритет!

Для запису на безкоштовну консультацію онколога: 0800301503

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху