Головна/Переваги лікування методом IMRT для дітей
Оксана Нешкреба
Оксана Нешкреба
23.03.2024

Переваги лікування методом IMRT для дітей

Переваги лікування методом IMRT для дітей

Медична команда 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 робить все можливе, щоб допомогти дітям у боротьбі з раком. Ми використовуємо передову методику променевого лікування з інтенсивною модульованою радіаційною терапією (IMRT), яка дозволяє точно впливати на пухлину, зберігаючи здорові тканини недоторканими.
Наша команда професіоналів готова надати кожній дитині індивідуальний підхід та підтримку під час боротьби з хворобою.

Переваги лікування методом IMRT для дітей надзвичайно великі:

  • більш точне спрямування доз радіації;
  • зменшення ризику ушкодження здорових тканин;
  • можливість застосування у складних випадках;
  • покращення якості життя дитини.

Якісне медичне обладнання відіграє надзвичайно важливу роль в даній боротьбі, відкриває нові можливості та дозволяє досягти неймовірних результатів.

Ми прагнемо надати нашим маленьким пацієнтам найкраще лікування, щоб допомогти їм подолати онкологічну хворобу. Для нас кожна дитина – найцінніший дарунок життя і ми робимо все можливе, щоб забезпечити найкращу медичну допомогу.

Фахівці, що входять до медичної команди 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜, забезпечують лікування на найвищому рівні, що відповідає найкращим світовим стандартам.

Довірте свою дитину професіоналам! Звертайтеся до нас для отримання якісного та безпечного лікування раку. Ваше здоров’я – наш пріоритет!

Для запису на безкоштовну консультацію онколога: 0800301503

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху