Головна/Представники команди «Українського Центру Томотерапії» на ESTRO 37
11.04.2024

Представники команди «Українського Центру Томотерапії» на ESTRO 37

У період з 20 по 24 квітня 2018 р. у Барселоні (Іспанія) проводилась конференція ESTRO 37. Місією конференції є надання можливості радіаційним онкологам, медичним фізикам, радіобіологам та променевим терапевтам співпрацювати з іншими онкологічними організаціями та обмінюватись досвідом в галузі лікування онкологічних захворювань.

Головний лікар «Українського Центру Томотерапії», Степан Крулько: «ESTRO – це одна з головних подій для радіологів та лікарів-онкологів. Спеціалісти «Українського Центру Томотерапії» щороку відвідують конференцію і завжди повертаються з новими знаннями і досвідом.»

Конференція ESTRO дає можливість ознайомитись з різними новинками від виробників обладнання для діагностики та лікування онкологічних захворювань. Велика увага на цьогорічній конференції приділялась програмному забезпеченню дозиметричного планування та обробки і аналізу діагностичних зображень.
Фізики «Українського Центру Томотерапії» Гуменюк Микола та Гуменюк Катерина ознайомились з можливостями нових версій систем дозиметричного планування Monaco 5.11 (від Elekta) та Precision (від Accuray). Всі виробники доклали максимальних зусиль для забезпечення свого ПО автоматизацією створення контурів та розширення можливостей адаптивного планування суттєво зменшивши при цьому номінальний час обрахунку планів. Завдяки постійному стрімкому прогресу обчислювальної техніки в великих європейських центрах частково експлуатуються програми автоматичного дозиметричного планування. Дана практика дозволяє значно скоротити робочий час спеціалістів при створенні простих планів та приділити більше часу складним і неординарним випадкам. Всі виробники прагнуть покращити точність донесення дози і спростити процес візуалізації положення пацієнта під час лікування.

Звичайно, фізики «Українського Центру Томотерапії» прослухали лекції провідних спеціалістів галузі щодо проблем та перспектив розвитку медичної фізики та майбутньої ролі спеціалістів в лікувальному процесі; ознайомились з фіксуючими пристроями різний світових брендів, як уже відомих в Україні, так і нових, які лише виходять на світовий ринок. Багато доповідей цьогорічної конференції стосувалися протонної терапії та радіобіологічних показників.

   Старший інженер-радіолог, Микола Гуменюк: «Взагалі конференція вражає своїми масштабами, рівнем організації та представленої інформацією. На мою думку, кожен з учасників зміг знайти багато нового для себе»

 width=

 width=

 width=

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху