Головна/Про «трьох китів» і п’ять методів, які разом знищують рак грудей
11.04.2024

Про «трьох китів» і п’ять методів, які разом знищують рак грудей

У світі одній з восьми жінок протягом життя встановлюють діагноз «рак молочної залози». Цей факт не є новиною, однак боятися хвороби, жити у постійному страху в наш час не варто.

Чому не треба боятися?

Тому що ми набагато більше сьогодні знаємо про рак грудей, ніж навіть десять років тому. У багатьох випадках вдається вилікувати жінку повністю при своєчасній діагностиці.
Три кити, на яких «стоїть» одужання:

  • раннє виявлення;
  • настрій жінки на боротьбу;
  • правильне лікування.

Які методи ми використовуємо?

Хірургія — в абсолютній більшості випадків необхідний метод. Важливо видалити злоякісні утворення в молочній залозі і прилеглих тканинах, таких як лімфатичні вузли. Саме операція дозволяє усунути з організму смертоносне пухлинне вогнище.

 width=Променева терапія — метод, який використовує високоенергетичні хвилі для знищення клітин злоякісної пухлини. Спрямований на запобігання місцевого рецидиву, який може утворитися в тому ж місці або поруч з пухлиною. Вирішальну роль грає клас апаратури і команда фахівців. Наш центр оснащений лінійним прискорювачом останнього покоління Elekta Synergy і унікальною для України системою TomoTherapy, за допомогою яких опромінюють пухлину і тільки пухлину: вплив на прилеглі здорові тканини зведено до мінімуму.

Хіміотерапія — знищує ракові клітини, які циркулюють в організмі, розносяться з лімфою і кров’ю. Це системний метод з використанням спеціальних препаратів. Найчастіше ми застосовуємо поліхіміотерапію, тобто комбінацію декількох ліків.

Таргетна терапія — метод, який діє цілеспрямовано на клітини злоякісного утворення. Саме таргетні препарати руйнують захисні механізми ракової пухлини, наносять головний удар, розбиваючи їх «оборону». А решта ліків, діючи на злоякісне утворення, вже «добивають» його.

Гормональна терапія — використовує спеціальні ліки для запобігання дії гормонів, особливо естрогену, щоб зменшити ризик повернення раку. Застосовують зазвичай після хірургії і променевої терапії.

Тепер ви знаєте, що немає одного універсального способу і тільки поєднання, комбінація декількох методів, приведе жінку до одужання.

Кожна жінка, яка звертається до нас за допомогою, знаходиться в центрі уваги всієї нашої медичної команди: поряд з хірургічним і променевим лікуванням може отримати хіміотерапію, гормональну терапію або цільову (таргетну) терапію, яка відповідає сучасним світовим стандартам.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 96 87. Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху