Головна/Променева терапія для дітей в «Українському Центрі Томотерапії» – безкоштовно!
11.04.2024

Променева терапія для дітей в «Українському Центрі Томотерапії» – безкоштовно!

Відповідно до більшості статистичних даних, у всіх країнах, в тому числі і в Україні, відзначений абсолютний ріст захворюваності дітей пухлинами, особливо на злоякісні. За даними ВООЗ, рак – друга за частотою причина смертності у дітей, після насильницької (травматизм, вбивства, самогубства).

У пошуках найбільш поширених в дитячому віці інфекційних та інших соматичних хвороб, лікарі не беруть до уваги можливість розвитку злоякісної пухлини. Пухлини дитячого віку мають свої особливості. Зокрема, це і частота ураження тих чи інших органів, відмінні від дорослих клінічні симптоми, перебіг захворювання та прогнози виживання. Це пов’язано з особливостями фізіології та гістології пухлин, які зустрічаються в дитячому віці.

«Онкологічний центр TomoClinic» – перший і єдиний в Україні Центр, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями, крім звичайної, доступний найбільш сучасний, ефективний і атравматичний вид променевої терапії – Томотерапія. Також відмітними особливостями Центру є європейський підхід до організації самого процесу. Ми проходимо разом з пацієнтом і його близькими весь процес – від постановки точного діагнозу до вибору і реалізації індивідуально підібраної нашими фахівцями стратегії лікування, яка включає і психоемоційну складову.

Odarchenko.jpg

«У рамках діючої соціальної програми, «Український Центр Томотерапії» безкоштовно проводить лікування променевою терапією діток з онкологічними захворюваннями з Кропивницького, а також з усієї України та ближнього зарубіжжя. Наші технологічні можливості не безмежні, але ми сподіваємося, що з часом зможемо їх розширити, і ще більша кількість українських дітей з раком отримають якісну діагностику та лікування захворювання», – каже головний лікар Сергій Одарченко.

Досягнення в галузі клінічної онкології взагалі, і дитячої зокрема, дають всі підстави відмовитися від песимістичних прогнозів при злоякісних пухлинах у дітей.

TomoHD (1).jpg

«Променева терапія показана в більш ніж 70% онкологічних захворювань, і хоча це лише один з інструментів в боротьбі з раком, в переважній більшості випадків його роль незамінна. І цей інструмент повинен бути якісним і сучасним, щоб отримані наслідки не були гірше, ніж ефект від лікування. Забезпечення високої якості лікування і життя дітей з онкологічними захворюваннями досягається за рахунок зниження променевого навантаження на здорові органи і тканини, і тим самим зменшенням ускладнень після променевої терапії», – розповідає лікар променевий терапевт «Українського Центру Томотерапії» Алла Кухар.

Сучасна технічна оснащеність відділення променевої терапії онкологічного центру TomoClinic, багаторічний досвід і висока кваліфікація фахівців, які пройшли стажування в кращих закордонних клініках, гарантує якість і безпеку лікування. У нашому Центрі велике значення надається аналізу показників, на яких будується променеве лікування, що забезпечує не тільки одужання дитини, але і його повноцінне життя в подальшому.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху