Головна/Променеве лікування у TomoClinic
11.04.2024

Променеве лікування у TomoClinic

ПРОМЕНЕВА ТЕРАПІЯ — один з основних та ефективних методів лікування онкологічних захворювань, який постійно вдосконалюється і з появою нових технологій стає ще дієвішим, безпечнішим та точнішим.

Для лікування раку застосовують особливий вид енергії електромагнітних випромінювань або пучків елементарних ядерних частинок. Вони здатні знищувати пухлинні клітини або стримувати їх зростання і поділ шляхом пошкодження ДНК патологічних клітин.

Променеву терапію застосовують для лікування пухлин практично будь-якої локалізації та на будь-якій стадії онкологічного захворювання.

Важливий етап до початку променевої терапії у TomoClinic — передпроменева підготовка — створення ефективного плану лікування.

Перша процедура, на яку приходить пацієнт після прийняття рішення консиліуму про необхідність променевої терапії — КТ-симуляція. Комп’ютерна томографія проводиться у тій позиції, в якій пацієнт потім буде лікуватись.

Критично важливо, щоб на кожному сеансі опромінення пацієнт лежав в одному положенні, бо похибка не має перевищувати 1-3 мм. Щоб контролювати правильність позиціонування, виготовляється індивідуальна термопластична маска та використовуються інші фіксувальні пристрої.

Відповідно до даних КТ та рекомендацій міжнародних протоколів, променевий терапевт визначає обсяг та режим опромінення. Він оконтурює пухлину, яка буде мішенню для опромінення, та критичні органи — тобто ті тканини, які потребують особливого захисту від впливу радіації.

Таким чином створюється тривимірна модель пацієнта, яка передається медичним фізикам. Вони обирають форму поля опромінення, розраховують напрямок, кути, дозу, її розподіл тощо.

Виконується симуляція лікування на моделі-фантомі, під час якої контролюється доза опромінення, з можливістю зробити правки, якщо це потрібно.

План узгоджується з завідувачем відділення променевої терапії.

Променеве лікування у TomoClinic фінансується державою за програмою НСЗУ, тож для пацієнтів є безоплатним.

Для запису на консультацію телефонуйте: 

м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху