Головна/Променевий терапевт TomoClinic Наталія Серьогіна нагороджена Орденом Святого Пантелеймона
11.04.2024

Променевий терапевт TomoClinic Наталія Серьогіна нагороджена Орденом Святого Пантелеймона

Вперше за останні 9 років Кіровоградщина отримала лауреата найвищої громадської нагороди в галузі охорони здоров’я, справжнього «Медичного Оскара». Завідуюча відділенням променевої терапії TomoClinic, променевий терапевт вищої кваліфікаційної категорії Наталія Серьогіна була підтримана Національною експертною комісією та поважною Радою і обрана переможницею серед інших кандидатів.

Це визнаний експерт не тільки серед багатьох клієнтів закладу TomoClinic, а й серед колег. Тому орден став відміткою її професіоналізму та людяності. Під її керівництвом у віділенні променевої терапії застосовуються новітні технології променевої терапії. В 2021 році вперше в Україні на базі TomoClinic успішно проведена процедура тотального опромінення тіла, яка так потрібна нашим пацієнтам при пересадці кісткового мозку з онкогематологічними захворюваннями.

Ми щиро вітаємо Наталію Михайлівну: її професійний рівень має заслужену нагороду серед медичної спільноти нашого регіону. Їй слово:

«Я люблю свою роботу і люблю опановувати нове. Але ця нагорода не тільки моя, а і всієї нашої клініки. Наразі TomoClinic стоїть на одному рівні з багатьма європейськими онкоклініками. Тому орден – заслуга всіх нас.

Рак не чекає, коли мине пандемія та війна. Онкопацієнти – вимушені заручники цієї ситуації, хоча саме вони потребують своєчасної та високоспеціалізованої допомоги. Ми в нашому центрі не зупинялись у роботі ні у перші дні війни, ні згодом: надавали допомогу пацієнтам з усіх куточків України в нелегкі для країни часи. Багато хто з них отримав безкоштовне лікування за рахунок держави на надзвичайно сучасному обладнанні. Наше завдання було залишатися надійним тилом і продовжувати роботу для місцевих мешканців та переселенців, хто мав отримувати лікування навіть за таких складних обставин».

 width=  width=

 width=  width=

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак шкіри: Як захистити себе від ультрафіолетового випромінювання? Лікування
22.07.2024

Рак шкіри: Як захистити себе від ультрафіолетового випромінювання?

Рак шкіри є однією з найпоширеніших форм онкології у світі. Він виникає, коли клітини шкіри починають неконтрольовано рости. Це зазвичай трапляється через пошкодження ДНК в клітинах шкіри, яке часто викликане впливом ультрафіолетового (УФ) випромінювання від сонця або штучних джерел, таких як солярії. Існують різні типи раку шкіри, включаючи базальноклітинну карциному, плоскоклітинну карциному та меланому, причому […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Імунна система і рак: Як підвищити захист організму? Лікування
20.07.2024

Імунна система і рак: Як підвищити захист організму?

Імунна система – наш особистий охоронець, який стоїть на варті нашого здоров’я 24/7. Вона безперервно захищає нас від мікробів, вірусів і навіть ракових клітин. Але чи знаєте ви, що можна підвищити її ефективність і зменшити ризик розвитку онкологічних захворювань? Сьогодні ми розкриємо таємниці, які допоможуть вам зміцнити імунну систему та збільшити її здатність боротися з […]

Імунна система і рак: Як підвищити захист організму?
Степан Крулько
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Доверху