Головна/Променевий терапевт TomoClinic Наталія Серьогіна нагороджена Орденом Святого Пантелеймона
11.04.2024

Променевий терапевт TomoClinic Наталія Серьогіна нагороджена Орденом Святого Пантелеймона

Вперше за останні 9 років Кіровоградщина отримала лауреата найвищої громадської нагороди в галузі охорони здоров’я, справжнього «Медичного Оскара». Завідуюча відділенням променевої терапії TomoClinic, променевий терапевт вищої кваліфікаційної категорії Наталія Серьогіна була підтримана Національною експертною комісією та поважною Радою і обрана переможницею серед інших кандидатів.

Це визнаний експерт не тільки серед багатьох клієнтів закладу TomoClinic, а й серед колег. Тому орден став відміткою її професіоналізму та людяності. Під її керівництвом у віділенні променевої терапії застосовуються новітні технології променевої терапії. В 2021 році вперше в Україні на базі TomoClinic успішно проведена процедура тотального опромінення тіла, яка так потрібна нашим пацієнтам при пересадці кісткового мозку з онкогематологічними захворюваннями.

Ми щиро вітаємо Наталію Михайлівну: її професійний рівень має заслужену нагороду серед медичної спільноти нашого регіону. Їй слово:

«Я люблю свою роботу і люблю опановувати нове. Але ця нагорода не тільки моя, а і всієї нашої клініки. Наразі TomoClinic стоїть на одному рівні з багатьма європейськими онкоклініками. Тому орден – заслуга всіх нас.

Рак не чекає, коли мине пандемія та війна. Онкопацієнти – вимушені заручники цієї ситуації, хоча саме вони потребують своєчасної та високоспеціалізованої допомоги. Ми в нашому центрі не зупинялись у роботі ні у перші дні війни, ні згодом: надавали допомогу пацієнтам з усіх куточків України в нелегкі для країни часи. Багато хто з них отримав безкоштовне лікування за рахунок держави на надзвичайно сучасному обладнанні. Наше завдання було залишатися надійним тилом і продовжувати роботу для місцевих мешканців та переселенців, хто мав отримувати лікування навіть за таких складних обставин».

 width=  width=

 width=  width=

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху