Головна/Рак яєчників: видалити смертоносне вогнище з організму
11.04.2024

Рак яєчників: видалити смертоносне вогнище з організму

Рак яєчників — одне з найнебезпечніших онкологічних захворювань жіночої репродуктивної системи.
При лікуванні цієї хвороби необхідна операція. Її мета — видалити пухлину, «викинути» смертельне вогнище з організму жінки. Причому саме операція стає фундаментом, на якому будується наступний етап — хіміотерапія.

Однак складність полягає в тому, що у 80% пацієнток пухлина вражає не тільки яєчники або органи малого тазу, а й інші відділи та органи черевної порожнини. Тому операцію можна проводити тільки з залученням лікарів багатьох спеціальностей. І основну роль в успіху хірургічного лікування грають тісна співпраця онкогінеколога з онкохірургом, відмінно підготовлена анестезіологічна служба, досвідчений середній медичний персонал.

 width=Хірургічне втручання при поширеному раку яєчника називається циторедукція. Задача хірурга — видалити всю пухлинну масу, яка видима оком. Якщо вдається це зробити, така операція називається «повна циторедукція».

Видалення всієї пухлинної маси може вимагати повного або часткового видалення інших органів: апендикса, жовчного міхура, селезінки, шлунку, печінки, діафрагми, сечового міхура, тонкого і товстого кишківника. Іноді доводиться видаляти лімфатичні вузли.

Для лікування пацієнток з поширеним раком яєчника наша клініка залучила найкращих фахівців-онкологів на чолі з В’ячеславом Копецьким — досвідченим хірургом, який спеціалізується з онкогінекології та судинної хірургії. Завдяки високому професіоналізму і відповідній спеціалізації лікар виконує циторедукцію максимально ефективно і безпечно для пацієнток.

Тому, якщо у вас вперше виявили рак яєчника або ви хочете почути альтернативну думку нашого фахівця, запишіться на консультацію за телефонами, які ви бачите на сайті.
Ми завжди готові допомогти.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху