Головна/Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.
Алла Кухар
Алла Кухар
18.05.2024
Лікування

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями.

ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ

Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити:

– Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при локалізації пухлини у вигляді однієї чітко визначеної зони.

– Хіміотерапія: включає в себе застосування лікарських препаратів, що мають за мету знищити ракові клітини. Застосовується як основний метод лікування раку у випадку відсутності можливості проведення хірургічного втручання, а також у комбінації з іншими методами лікування.

– Променева терапія: використовується з метою знищення ракових клітин за допомогою високоенергетичного випромінювання. Застосовується при локальному лікуванні раку, а також у комбінації з іншими методами лікування.

– Імунотерапія: цей метод лікування використовується для збудження імунної системи тіла, щоб вона була більш ефективною в боротьбі з раковими клітинами. Імунотерапія може включати введення імуномодулюючих препаратів або використання клітин імунної системи (наприклад, T-клітин).

– Таргетна терапія: це лікування, спрямоване на конкретні білки або гени, що забезпечують зростання та поділ ракових клітин. Таргетні препарати можуть заблокувати ці білки або гени, що знижує ризик подальшого розвитку ракових клітин.

– Гормональна терапія – це вид системного лікування раку, який використовується для зниження рівня гормонів, що стимулюють ріст пухлини. Цей метод лікування використовується для раку молочної залози, простати та деяких інших видів раку, які реагують на гормони. Гормональна терапія може здійснюватися за допомогою ліків, які блокують дію гормонів або знижують їх рівень в організмі.

– Інтервенційна радіологія – це метод лікування раку, що використовується для знищення пухлини або зменшення її розміру за допомогою радіації. Цей метод лікування використовується для раку печінки, легенів, нирок, кісток та інших органів. Інтервенційна радіологія може здійснюватися за допомогою різних технік, таких як радіочастотна абляція, радіотерапія, бронхіальна терапія та інші.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує своїм пацієнтам найсучасніші, з доступних в світі, технологій лікування раку:

  • променева терапія;
  • томотерапія;
  • хіміотерапія;
  • таргетна терапія;
  • імунотерапія;
  • хірургія;
  • радіохірургія;
  • емболізація;
  • лікування болю;
  • паліативна допомога.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – інноваційний центр в Україні, який надає повний спектр послуг з лікування раку.
Це дає незаперечну перевагу для пацієнта, так як він може пройти весь комплекс обстеження в одній клініці, отримати точний діагноз, і як найшвидше почати лікування.

За Програмою медичних гарантій більшість лікувально-діагностичних послуг у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є
БЕЗКОШТОВНИМИ для пацієнтів!

𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – запис на безоплатну консультацію клінічного онколога.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху