Головна/Рік роботи «Українського Центру Томотерапії»: наші прагнення і досягнення
11.04.2024

Рік роботи «Українського Центру Томотерапії»: наші прагнення і досягнення

Сьогодні виповнюється рівно рік з дня урочистого відкриття «Українського Центру Томотерапіі» (УЦТ) – першого і єдиного в Україні медичного закладу, де пацієнтам з онкологічними захворюваннями доступний найбільш точний, ефективний і щадний метод лікування – Томотерапія. Цей метод дав можливість не звертаючись до закордонних клінік не тільки ефективно і щадяще лікувати рак, але і зберегти якість життя людини після лікування.

Була проведена дуже велика робота, щоб технології, з якими вже давно працюють за кордоном, стали доступні і жителям України. Набираючи команду Центру було проведено ретельний відбір, після якого всі співробітники пройшли додаткову стажування в іноземних клініках. Експерти були відібрані з усіх регіонів, в Кіровоград переїхали вінницькі, харківські, київські, львівські, донецькі, луганські, кримські фахівці: головний лікар, завідувач радіологічним відділенням, рентгенологи, лікарі-й інженери-радіологи та інші. Для команди ми створили всі умови професійного розвитку, зростання і гідної оплати праці.

холл УЦТ

Наші пацієнти, крім унікального методу лікування, який дозволяє успішно боротися з онкологічними новоутвореннями будь-якого розміру і локалізації, також проходять лікування з комплексним підходом, який передбачає взаємодію різних фахівців, в тому числі – наших іноземних колег.

консилиум в УЦТ

Протягом року нами ведеться успішна і копітка робота по найбільш щадному і ефективному лікуванню онкохворих зі всієї країни і ближнього зарубіжжя. Щоб онкологічні пацієнти отримували дійсно гідне лікування не виїжджаючи за кордон, ми відкриті до здорової конкуренції, з високою якістю послуг, що надаються, щоб це було чесно, і пацієнт міг сам вибирати де проходити лікування, як це прийнято в усьому світі.

томотерапия в УЦТ

Зі свого боку, ми беремо участь і постійно організовуємо спеціалізовані конференції та заходи для наших колег, щоб популяризувати променеву терапію в регіонах і підвищувати рівень надаваних послуг з лікування онкологічних захворювань. Нами були проведені обласні конференції для радіологів та онкологів в Одесі, Вінниці, Херсоні, Мелітополі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Харкові, Кіровограді, Запоріжжі, а також міжнародна конференція радіологів та онкологів «Сучасні методи в радіотерапії».

Ми будемо невпинно розвиватися і вдосконалюватися, щоб і надалі кожній людині зіткнулося з діагнозом «рак» мати можливість з усією відповідальністю сказати: «Рак – це не вирок, а всього лише етап в житті, який ми допоможемо Вам пережити, зберігши повноцінний, звичний спосіб життя».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Доверху