Головна/Роль ендокринолога у супроводі онкохворих
11.04.2024

Роль ендокринолога у супроводі онкохворих

Боротьба з онкологічними захворюваннями може бути складною, особливо коли вони поєднуються з ендокринологічними проблемами. Тому ми хочемо підкреслити важливість ролі ендокринолога у супроводі онкохворих, які мають ще й ендокринологічні захворювання.

Ендокринолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи, такої як діабет, захворювання щитоподібної залози, гормональний дисбаланс та інші. У разі онкологічного захворювання ця спеціалізація стає надзвичайно важливою, оскільки ракові пухлини часто впливають на роботу ендокринної системи.

Ендокринолог може виявити та контролювати ендокринні побічні ефекти лікування раку, такі як зміни рівня гормонів, проблеми з щитоподібною залозою та інші. Вони також можуть сприяти полегшенню симптомів та покращенню якості життя пацієнтів під час боротьби з онкологічним захворюванням.

Тому, якщо ви маєте онкологічне захворювання та одночасно стикаєтеся з ендокринологічними проблемами, ми радимо звертатися до наших кваліфікованих фахівців для отримання компетентної та індивідуалізованої медичної допомоги.

Ми завжди поряд, щоб підтримати вас у боротьбі з хворобою.

Наголошуємо, що в м. Київ можна отримати консультацію фахівця з великим досвідом лікування онкологічних пацієнтів з ендокринними захворюваннями.

Запис на консультацію:


м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
м. Київ, вул. Здановської 33/43

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху