Головна/Розширення можливостей онкологічної допомоги в Україні на конференції в Херсоні
11.04.2024

Розширення можливостей онкологічної допомоги в Україні на конференції в Херсоні

Фахівці «Українського Центру Томотерапії» (УЦТ) взяли участь в черговій науково-практичній конференції Таврійської онкологічної школи «Онкологічна допомога: можливості та переваги мультидисциплінарного підходу», яка була приурочена до 70-річчя від дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Захід давно завоював статус міжнародного, збираючи фахівців з різних міст і країн, для обміну знаннями, досвідом і своїми практичними напрацюваннями, що допомагає підвищувати рівень надання онкологічної допомоги в Україні.

В рамках конференції відбувся науково-практичний симпозіум «Актуальні питання патології органів малого тазу», вебінар-трансляція Hауково-практичної конференції «Сучасні теоретичні та практичні аспекти радіології (до 90-річчя кафедри променевої діагностики ХМАПО)» і Школа інженерів-радіологів (майстер класи).

онкологическая конференция

Чотири пленарних засідання включали близько 40 доповідей докторів медичних наук, професора з Португалії (Лісабон), Києва, Харкова, Кропивницького, Львова, Донецька, Миколаєва, Одеси, Дніпра і Херсона.

онкоконференция

«Український Центр Томотерапії» представили:

Головний лікар Сергій Одарченко з доповіддю «Мультидисциплінарний підхід в лікуванні онкологічних пацієнтів».

Завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна з доповіддю «Сучасні підходи в променевій терапії злоякісних пухлин».

онко конференция

Медичні фізики УЦТ в рамках Школи інженерів-радіологів провели три майстер-класу. Микола Гуменюк виступив з такими темами: «Рекомендації по програмі контролю якості лінійних прискорювачів. Додаткові документи, що регламентують роботу інженерів-радіологів», «Специфічні підходи в створенні терапевтичних планів пацієнтів з первинними і вторинними пухлинами мозку з використанням Tomo HD». Олексій Зінвалюк представив тему «Гарантія якості систем дозиметричного планування».

Нагадаємо, лікарі і медичні фізики УЦТ маю унікальні для України знання і досвід, так як це єдині фахівці, які працюють з системою Tomotherapy HD. Це найбільш досконалий вид променевої терапії, яка давно успішно застосовується за кордоном, але в Україні стала доступна лише після відкриття «Українського Центру Томотерапії».

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху