Головна/Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
06.05.2024
Лікування

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі.

Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до лікаря, бо їх нічого не турбувало. І це основна проблема.
Серед ознак, які виникають, на себе звертають увагу біль в кістках, кров в сечі і відчуття напруги при сечовипусканні.

Рак легенів. Вважається найбільш смертоносним з усіх видів раку, ще одна особливість- важко діагностується (поява його симптомів зазвичай означає прогресуючий розвиток пухлини і метастази). Основним фактором ризику є куріння, проте рак легенів може виникати і поза всяким звʼязком зі шкідливою звичкою (наприклад, під впливом
небезпечних канцерогенних сполук, забруднення навколишнього середовища).
Загальні симптоми включають кашель, задишку, біль у грудях, захриплість голосу, шумне дихання, зміна мокротиння і кашель з кров’ю.

Колоректальний рак. Ризик розвитку раку товстої або прямої кишки підвищують (крім спадкової схильності): ожиріння, куріння, запальні захворювання кишківника, відсутність належної фізичної активності, вік, низьке споживання клітковини, зловживання некорисною їжею.
Його симптомами можуть бути біль в животі, ректальна кровотеча, зміна режиму роботи кишечника, незрозуміла втрата ваги.
Чоловікам у віці від 50 років рекомендовано проходити скринінг на колоректальний рак кожні 5 років – це ефективно забезпечує його раннє виявлення і належне лікування.

Рак печінки. Факторами, що прискорюють його появу, є часте і непомірне споживання алкоголю, гіподинамія, нездорове харчування і ожиріння, зараження вірусами гепатиту В і С.
Симптоми раку печінки включають жовтяницю, втрату апетиту та біль у животі.

Рак, виявлений на I стадії виліковний у 95% пацієнтів. Натомість в Україні, у 21% випадків, його діагностують вже на пізніх стадіях коли з’являються метастази й ефективність лікування значно знижується.

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 пропонує всі види консультативно-діагностичних та лікувальних послуг для попередження, виявлення та успішної боротьби з хворобою.

Наголошуємо, що за Програмою медичних гарантій більшість послуг y 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 можна отримати БЕЗОПЛАТНО!

📲 𝟎𝟖𝟎𝟎𝟑𝟎𝟏𝟓𝟎𝟑 – телефонуйте вже зараз, записуйтесь на консультацію до найкращих фахівців.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху