Головна/Сьогодні Всесвітній день боротьби проти раку
11.04.2024

Сьогодні Всесвітній день боротьби проти раку

4 січня відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який в цьому році проходить під гаслом «Ми можемо. Я можу», покликаним об’єднувати людей для боротьби з онкологічними захворюваннями, адже сьогодні рак – це не тільки медична, але і соціальна проблема.
Рак є другою головною причиною смертності, після серцево-судинних захворювань. І 4 лютого було обрано «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» (Міжнародний союз проти раку) (UICC), щоб в цей день підвищувати обізнаність про рак, як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привертати увагу до запобігання, виявлення та лікування захворювання.
Всесвітній день боротьби проти раку вказує громадськості на завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком і закликає політиків і організацій-членів UICC ставитися до раку, як політичного пріоритету.

ec8b00aebbe99a0ec31d5fd0a0089279 copy.png

«Необізнаність людей стосовно раку все ще залишається проблемою, ми переконуємося в цьому щодня. Після відкриття нашого Центру, для онкологічних пацієнтів стала доступна діагностика і лікування дійсно європейського рівня, із застосуванням унікальних для України технологій і досвіду персоналу, що пройшов стажування в кращих світових клініках. У своїй практиці ми щодня прагнемо підвищувати рівень надання медичних послуг, і щоб підтвердити успішність своїх зусиль УЦТ добровільно пройшов сертифікацію якості за вимогами стандарту ISO 9001:2015, – розповідає головний лікар «Українського Центру Томотерапії» Сергій Одарченко».

«Рак – одна з найгостріших проблем у всьому світі, від цього захворювання не застрахований жодна людина в світі, навіть спортсмени, які ведуть здоровий спосіб життя. Звичайно, можна значно збільшити свої шанси уникнути онкологічних захворювань відмовившись від куріння, алкоголю, стежачи за своєю вагою і переїхавши в екологічно чисту місцевість, але не виключити повністю. Рак піддається лікуванню, головною причиною переконання, що це вирок була відсутність сучасних технологій в нашій країні, тепер вони є, залишилося перемогти пізнє виявлення захворювання. Потрібно донести людям, що профілактика раку – це просто розмова з лікарем, яку потрібно проводити при будь-яких змінах свого самопочуття».

Пам’ятайте – будь-які зміни потрібно починати з себе, не залишайтеся байдужими до себе і свого здоров’я, та не будьте байдужі до онкохворих, і ми разом зможемо перевести проблему світового масштабу в ранг захворювання.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Лікуємо без черг! Лікування
19.04.2024

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину. Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого. Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування. Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги. […]

Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Доверху