Головна/Семінар УЦТ для докторів Обласної Кіровоградської лікарні
11.04.2024

Семінар УЦТ для докторів Обласної Кіровоградської лікарні

«Український Центр Томотерапії» – сучасна онкологічна клініка, яка оснащена флагманами діагностичного, а також поєднанням технологій і методик лікування онкологічних захворювань аналогів яким в Україні немає.
Щоб ефективно працювати з технологіями, що не застосовувались раніше в нашій країні, фахівці Центру проходили стажування в кращих закордонних клініках, і на сьогодні володіють унікальними знаннями та досвідом, які успішно застосовують для діагностики і лікування онкологічних пацієнтів.
Ми постійно працюємо над підвищенням рівня ефективності лікування онкологічних захворювань. І однією з головних складових вважаємо освітні семінари для медичних працівників державних медустанов.

uct4.jpg

uct7.jpg

25 січня був проведений семінар для лікарів Обласної Кіровоградської лікарні. Основним завданням лекції було налагодження контакту між клініцистами і діагностами (правильна постановка завдань діагностам для вирішення клінічних випадків).
Лекційна програма складалася з двох частин: діагностична (про КТ і МРТ діагностику) і лікувальна (про променеву терапію). Лектори завідувач діагностичним відділенням УЦТ Олег Горошенко і променевий терапевт Алла Кухар. Було присутнє 57 докторів з усіх відділень.
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху