Головна/Широкі можливості дерматоскопії: у фокусі уваги — наша шкіра
11.04.2024

Широкі можливості дерматоскопії: у фокусі уваги — наша шкіра

Днями відбувся семінар «Дерматоскопія загальної дерматології», спікером якого стала Вікторія Савоськіна, кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматовенерології та ВІЛ/СНІДу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

В рамках семінару крім дерматоскопічної картини різних захворювань шкіри обговорювались останні досягнення в галузі діагностики та лікування захворюваннь шкіри.

Нагадаємо, що таке дерматоскопія

Процедура дерматоскопії проводиться за допомогою спеціального дерматоскопного приладу. Апарат є трубкою з окуляром, всередині якого розташовується лупа з потужністю збільшення до 10-20 разів, прозора пластина, неполяризоване/поляризоване джерело світла і рідке рідинне середовище.

Що виявляють за допомогою дерматоскопії?

Основним завданням дослідження є виявлення онкологічних новоутворень шкіри на ранній стадії розвитку пухлинного процесу. Рання діагностика та своєчасне видалення злоякісної пухлини значно збільшують шанси пацієнтів на успішне лікування раку шкіри.

У медичному центрі TomoClinic у будь-який зручний час можна пройти процедуру дерматоскопії на сучасному обладнанні, а після неї отримати кваліфіковану консультацію лікаря-онколога.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 12 14.

Наш контакт-центр працює і у вихідні.

У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху