Головна/Широкі можливості дерматоскопії: у фокусі уваги — наша шкіра
11.04.2024

Широкі можливості дерматоскопії: у фокусі уваги — наша шкіра

Днями відбувся семінар «Дерматоскопія загальної дерматології», спікером якого стала Вікторія Савоськіна, кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматовенерології та ВІЛ/СНІДу Харківської медичної академії післядипломної освіти.

В рамках семінару крім дерматоскопічної картини різних захворювань шкіри обговорювались останні досягнення в галузі діагностики та лікування захворюваннь шкіри.

Нагадаємо, що таке дерматоскопія

Процедура дерматоскопії проводиться за допомогою спеціального дерматоскопного приладу. Апарат є трубкою з окуляром, всередині якого розташовується лупа з потужністю збільшення до 10-20 разів, прозора пластина, неполяризоване/поляризоване джерело світла і рідке рідинне середовище.

Що виявляють за допомогою дерматоскопії?

Основним завданням дослідження є виявлення онкологічних новоутворень шкіри на ранній стадії розвитку пухлинного процесу. Рання діагностика та своєчасне видалення злоякісної пухлини значно збільшують шанси пацієнтів на успішне лікування раку шкіри.

У медичному центрі TomoClinic у будь-який зручний час можна пройти процедуру дерматоскопії на сучасному обладнанні, а після неї отримати кваліфіковану консультацію лікаря-онколога.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 33 12 14.

Наш контакт-центр працює і у вихідні.

У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Топ-5 способів профілактики раку Лікування
11.06.2024

Топ-5 способів профілактики раку

Відповідей на запитання: як жити, щоб не захворіти на рак, або як ніколи не захворіти на рак – не існує, але можна постаратися зробити все, що залежить безпосередньо від вас. Профілактика раку включає в себе ряд простих, але дуже важливих кроків, які допоможуть зменшити ризик захворювання. Здорове харчування Включайте в раціон більше фруктів, овочів, цільнозернових […]

Топ-5 способів профілактики раку
Степан Крулько
Перші ознаки раку Лікування
4.06.2024

Перші ознаки раку

Функціонування нашого організму – складна, унікальна, а інколи непередбачувана система. Наше тіло складається з трильйонів клітин. Кожна клітина має ядро, всередині якого є гени. Саме гени вказують клітині коли їй рости, працювати, ділитися та помирати. Зазвичай клітини дотримуються цих інструкцій і ми залишаємося здоровими. Якщо спростити, то гени — це ділянки молекули ДНК, які містять інформацію […]

чернги ш
Олег Черниш
Біопсія щитовидної залози Лікування
31.05.2024

Біопсія щитовидної залози

Сьогодні патології щитоподібної залози досить часто зустрічаються серед захворювань. До 70 років більшість населення стикається з даним захворюванням. Біопсія щитовидної залози – це забір невеликих зразків тканини з щитовидної залози для проведення лабораторних досліджень. Процедура займає всього кілька хвилин і є абсолютно безболісною. Для взяття зразків підозрілих тканин використовується тонка голка та шприц. Вузли щитоподібної […]

blyaher
Анна Бляхер
Доверху