Головна/Симптоми новоутворень головного мозку
11.04.2024

Симптоми новоутворень головного мозку

Ефективність лікування часто залежить від того, наскільки вчасно буде діагностоване захворювання. Спираючись на свій багаторічний досвід, фахівці знають: зволікати з обстеженнями не можна, особливо при появі неодноразових симптомів. Онкологічні захворювання підступні: іноді вони навіть не виявляють ознак і протікають безсимптомно, тому важливо завжди бути уважним до свого здоров’я і звертатися до лікарів.

Симптоми новоутворень у головному мозку на ранніх стадіях мають нечіткий характер.

Мігрені, нудота, запаморочення можуть сприйматися пацієнтом як тимчасове нездужання, яке не заслуговує на пильну увагу. Але разом з тим можуть змінитися шкірні та сухожильні рефлекси в кінцівках.

Додають й інші прояви новоутворень у головному мозку:

  • Зниження чутливості
  • Часткова втрата пам’яті
  • Зорові дисфункції, що призводять до труднощів розпізнавання тексту та предметів
  • Погіршення слухових можливостей, усного та писемного мовлення
  • Запаморочення
  • Стрибки артеріального тиску та пульсу
  • Швидка стомлюваність
  • Гормональні розлади
  • Порушення координації рухів
  • Порушення з боку інтелекту та емоційної сфери

Пильнуйте кожну з ознак і звертайтеся до нас для професійної діагностики на якісному та сучасному обладнанні. Це допоможе вчасно виявити захворювання і одразу перейти до лікування, адже саме така тактика дає найкращі результати без ускладнень.

Перемогти хворобу на останніх етапах складно, а інколи і неможливо, тому відповідь одна — рання діагностика. Увага до себе рятує життя. Якщо захворювання виявити на самому початку розвитку, то при правильному лікуванні є високі шанси на повне одужання.

Пильнуйте стан власного здоров’я, відвідуйте лікаря і робіть планові медогляди. Адже дуже часто важке захворювання можна виявити випадково, коли людина проходить звичайний медогляд.

Радимо прислухатися до свого здоров’я і вчасно звертатись до лікарів. З будь-яких питань телефонуйте до TomoClinic (Кропивницький) за номером 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху