Головна/Симптоми новоутворень головного мозку
11.04.2024

Симптоми новоутворень головного мозку

Ефективність лікування часто залежить від того, наскільки вчасно буде діагностоване захворювання. Спираючись на свій багаторічний досвід, фахівці знають: зволікати з обстеженнями не можна, особливо при появі неодноразових симптомів. Онкологічні захворювання підступні: іноді вони навіть не виявляють ознак і протікають безсимптомно, тому важливо завжди бути уважним до свого здоров’я і звертатися до лікарів.

Симптоми новоутворень у головному мозку на ранніх стадіях мають нечіткий характер.

Мігрені, нудота, запаморочення можуть сприйматися пацієнтом як тимчасове нездужання, яке не заслуговує на пильну увагу. Але разом з тим можуть змінитися шкірні та сухожильні рефлекси в кінцівках.

Додають й інші прояви новоутворень у головному мозку:

  • Зниження чутливості
  • Часткова втрата пам’яті
  • Зорові дисфункції, що призводять до труднощів розпізнавання тексту та предметів
  • Погіршення слухових можливостей, усного та писемного мовлення
  • Запаморочення
  • Стрибки артеріального тиску та пульсу
  • Швидка стомлюваність
  • Гормональні розлади
  • Порушення координації рухів
  • Порушення з боку інтелекту та емоційної сфери

Пильнуйте кожну з ознак і звертайтеся до нас для професійної діагностики на якісному та сучасному обладнанні. Це допоможе вчасно виявити захворювання і одразу перейти до лікування, адже саме така тактика дає найкращі результати без ускладнень.

Перемогти хворобу на останніх етапах складно, а інколи і неможливо, тому відповідь одна — рання діагностика. Увага до себе рятує життя. Якщо захворювання виявити на самому початку розвитку, то при правильному лікуванні є високі шанси на повне одужання.

Пильнуйте стан власного здоров’я, відвідуйте лікаря і робіть планові медогляди. Адже дуже часто важке захворювання можна виявити випадково, коли людина проходить звичайний медогляд.

Радимо прислухатися до свого здоров’я і вчасно звертатись до лікарів. З будь-яких питань телефонуйте до TomoClinic (Кропивницький) за номером 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху