Головна/Скільки потрібно чекати результатів комп’ютерної томографії?
11.04.2024

Скільки потрібно чекати результатів комп’ютерної томографії?

Як ви знаєте, встановлення точного діагнозу і план лікування залежать від 3 етапів діагностики. Візуалізація — один з них. Від того, що покаже комп’ютерна томографія, по суті залежить майбутнє пацієнта.

Зрозуміло, що кожен відвідувач клініки бажає отримати результати дослідження якомога швидше. Адже з лікуванням у разі онкологічних захворювань зволікати не можна. А в екстрених випадках від швидкості розшифровки залежить навіть життя людини. Фахівці TomoClinic це добре розуміють.

Так скільки ж триває розшифровка КТ/МРТ в нашій клініці і чому стільки?

  1. В ході дослідження рентгенолог повинен уважно вивчити від 800 до 3000 знімків, що вимагає глибоких знань, досвіду і часу. Потрібно виключити або підтвердити патології і аномалії. Звернути увагу на травми, запальні процеси, онкологічні вогнища, скупчення рідини, структурні порушення. Фахівець також порівнює параметри систем і органів, новоутворень і метастазів.
  1. Після проведення КТ рентгенологу необхідний достатній час для того, щоб написати експертний висновок. Потрібно обробити і грамотно інтерпретувати отримані дані, а в важких випадках це може зайняти декілька діб. Також ми розуміємо, що таких досліджень в день може бути проведено кілька, а завантаженість кожного нашого рентгенолога може бути високою.
  1. До нас часто звертаються пацієнти, у яких на руках є кілька дисків з попередніми КТ-дослідженнями. І фахівець теж зобов’язаний проаналізувати ці дані і врахувати в описі. У деяких випадках потрібно зв’язатися з лікарем, щоб отримати додаткову клінічну інформацію про пацієнта.

Коли ви отримаєте медичний висновок?

У Європейському Союзі стандартний час на створення заключення після КТ складає 14 днів. У TomoClinic розшифровка діагностичних зображень комп’ютерної томографії проводиться протягом 24 робочих годин. Як правило, це 2 робочих дня. Тому не радимо вам звертатися в медичний центр, де розшифровка результатів КТ проводиться швидше за інших. Швидкість не завжди говорить про якість.

Важливо. Якщо розшифрувати знімки КТ в прискореному режимі, то висока ймовірність помилкових результатів. А значить, діагноз може бути поставлений невірно, план лікування може бути складений неправильно.

Шановні пацієнти! Комп’ютерна томографія — це дуже важливе і складне дослідження. Якщо ваш лікар призначив таке обстеження, значить, на те були серйозні підстави. Від правильного аналізу та інтерпретації отриманих результатів часто залежить не тільки здоров’я, а й життя людини. І тільки точний діагноз може привести до успіху лікування.

Бажаємо вам гарних результатів і здоров’я!

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху