Головна/Спеціаліст УЦТ взяв участь в конференції «Актуальні питання ультразвукової діагностики»
11.04.2024

Спеціаліст УЦТ взяв участь в конференції «Актуальні питання ультразвукової діагностики»

Лікар УЗД «Українського Центру Томотерапії» Віталій Цимбал відвідав науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання ультразвукової діагностики» яка проводилася 13-14 жовтня в місті Трускавець.

В рамках круглого столу обговорювалися питання еластографії різних органів. Були проведені майстер-класи з еластографії печінки, щитовидної залози, молочних залоз.

Динник Олег Борисович провів майстер-клас з еластографії сдвигової хвилі печінки на апараті Toshiba Aplio 500. На сьогоднішній день, еластометрія печінки є достовірно не інвазивною методикою оцінки ступеня фіброзу. Дана методика дозволяє з точністю оцінити ступінь фіброзу паренхіми печінки при різних видах патології, призначити відповідне лікування і у великій кількості випадків уникнути пункційної біопсії.

Мастер-класс Чирков Ю.Э..jpg

Чирков Юрій Едуардович і Кориченський Олександр Миколайович провели майстер-класи з еластографії осередкової патології щитовидної залози і молочних залоз. Еластографія утворень щитовидної залози і молочних залоз є відмінним помічником в диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних утворень.

УДК круглый стол Эластография.JPG

Використання еластографії дозволяє оцінити жорсткість утворень, як один з основних показників злоякісності. Дана методика дозволяє вибрати найбільш жорсткі ділянки для взяття біопсії, підвищити інформативність пункційної біопсії і знизити її кількість.

У нашому Центрі, на ультразвуковій системі Toshiba Aplio 500, можна пройти всі види ультразвукових досліджень, еластометричне обстеження печінки, еластографію щитовидної залози і молочних залоз, виконати пункційну біопсію вузлових утворень щитовидної залози, молочних залоз, печінки та інших органів.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху