Головна/Фахівці Tomoclinic взяли участь в онкологічному конгресі 2020
11.04.2024

Фахівці Tomoclinic взяли участь в онкологічному конгресі 2020

Онкологічний конгрес з міжнародною участю, організований Українською асоціацією клінічних онкологів, проходить у режимі онлайн. Дати проведення: 17-18 грудня.

У масштабному медичному форумі взяли участь фахівці нашого центру.

Степан Крулько, головний лікар TomoClinic, зазначив, що створений портал є потужною платформою для обміну досвідом. Він розповів, що на конгресі фахівці обговорили стратегію боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020 – 2030 роки.

Степан Крулько:

— Велика частина доповідей була присвячена системному лікуванню: подальшому розвитку імунотерапії, таргетної терапії. Я слухав виступи провідних фахівців і ще раз переконався, що рівень кваліфікації наших лікарів повністю відповідає світовому. Ми застосовуємо в рутинній практиці все нові методи. Наші фахівці проходять навчання за кордоном, стежать за змінами стандартів, працюють з новими протоколами лікування.

У конгресі взяли участь всі наші лікарі — не тільки клінічні онкологи, а й хірурги, урологи, гінекологи. Це має велике значення для роботи, тому що кожен фахівець повинен розбиратися в методах, які застосовують в комплексі при лікуванні різних видів раку.

Хочу відзначити ще один важливий момент — обговорення проведення клінічних досліджень в Україні. На жаль, ми поки відстаємо від багатьох країн Європи. Наприклад, якщо порівнювати з Польщею, то у нас їх проводять майже в три рази менше: Польща —1400; Україна — 462. В той же час, Україна має великий потенціал для проведення клінічних досліджень, і це могло б суттєво зменшити фінансове навантаження на державу.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок Лікування
17.11.2024

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок

Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, яке потребує своєчасної діагностики та лікування. У 2023 році в Україні зареєстровано 12 683 нових випадки, і кожен четвертий випадок діагностується на ІІІ–ІV стадії, коли лікування є складнішим. Фактори ризику для раку молочної залози: наявність у родині випадків захворювання на рак молочної залози, відсутність вагітностей або […]

караськов
Дмитро Караськов
Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями. Лікування
12.11.2024

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Імунотерапія відкрила нові можливості в лікуванні раку, допомагаючи імунній системі пацієнта самостійно боротися з пухлиною. На відміну від традиційних методів, як-от хіміо- та променева терапія, імунотерапія активує природні захисні сили організму, щоб він зміг розпізнати і атакувати ракові клітини. Такий підхід стає особливо ефективним для пацієнтів з пізніми стадіями раку або тих, у кого хвороба […]

Імунотерапія в лікуванні раку: нові підходи та досягнення в активізації імунної системи для боротьби з онкологічними захворюваннями.
Степан Крулько
Паліативна допомога в онкології Лікування
8.11.2024

Паліативна допомога в онкології

Паліативна допомога в онкології: важливість паліативної допомоги для поліпшення якості життя пацієнтів на пізніх стадіях хвороби. Паліативна допомога в онкології забезпечує неоціненну підтримку пацієнтам на пізніх стадіях захворювання, покращуючи їхню якість життя. Основна мета паліативної допомоги — не боротьба з раком як таким, а зменшення симптомів, таких як біль, слабкість, нудота, а також поліпшення емоційного […]

СЕРЬОГІНА
Наталія Серьогіна
Генетичні мутації та рак Лікування
5.11.2024

Генетичні мутації та рак

Генетичні мутації та рак: як генетичні фактори впливають на розвиток раку та можливості персоналізованої медицини. Генетичні мутації грають вирішальну роль у розвитку раку, впливаючи на роботу клітин та здатність організму контролювати їхній ріст. Мутації можуть бути як спадковими, так і набутими. Спадкові мутації передаються від батьків, і вони становлять близько 5-10% усіх випадків раку. Наприклад, […]

Генетичні мутації та рак
Степан Крулько
Доверху