Головна/Співпраця «Українського Центру Томотерапії» з всеукраїнською мережею діагностичних центрів «МДЦ Експерт»
11.04.2024

Співпраця «Українського Центру Томотерапії» з всеукраїнською мережею діагностичних центрів «МДЦ Експерт»

«Український Центр Томотерапії» (УЦТ) завжди намагається забезпечити своїх пацієнтів максимально високим рівнем послуг на всіх етапах спільної співпраці, спрямованої на успішну боротьбу з онкологічними захворюваннями. Достовірна діагностика – це головна запорука ефективного лікування.

Для зручності пацієнтів з усіх куточків України, УЦТ співпрацює з всеукраїнською мережею діагностичних центрів, що динамічно розвивається, – «МДЦ Експерт». Таким чином ми можемо гарантувати нашим пацієнтам висококваліфіковану КТ, МРТ та УЗД діагностику на найсучаснішому обладнанні, отримання «другої думки» кращих фахівців України не витрачаючи свій час на поїздку до Кіровограда.

Діагностичні центри «МДЦ Експерт» розташовані в таких містах: Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кіровоград, Кременчук, Київ, Рівне, Суми, Харків, Шепетівка.

CT.jpg

MRI.jpg

USI.jpg

Переваги «МДЦ Експерт» перед іншими діагностичними центрами: 

 • Застосування сучасного діагностичного обладнання експертного класу, яке надходить безпосередньо від виробника (без посередників) із забезпеченням відповідності всіх характеристик.
 • Впровадження єдиного стандарту якості у всіх центрах мережі
 • Обмін досвідом між фахівцями центрів, обмін передовими досягненнями.
 • Постійна модернізація діагностичної бази.
 • Наявність невідкладної сервісної допомоги, сервісне обслуговування і ремонт проводиться офіційною сервісною службою.
 • Активна співпраця з ЕШР (Європейська школа радіології). Практика проведення спільних заходів.
 • Соціальна спрямованість – знижки для найменш захищених верств населення (пенсіонери, інваліди, діти).

Для Вашої зручності наводимо перелік необхідних досліджень і документів, необхідних для звернення в «Український Центр Томотерапіі»: 

 • Результати діагностичних досліджень з передачею зображення, таких як: КТ, ПЕТ-КТ, МРТ, УЗД, рентген, остеосцинтиграфія, ангіографія, а також ендоскопія (гастро-, колоно- і бронхоскопія) за останні півроку.
 • Результати лабораторних аналізів за останні півроку.
 • Результати гістологічних аналізів із зазначенням дати взяття матеріалу.
 • Виписки, висновок Вашого лікаря
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху