Головна/Стаціонар TomoClinic: лікування та комфортне проживання
11.04.2024

Стаціонар TomoClinic: лікування та комфортне проживання

TomoClinic – це медичний центр, що надає можливість лікування та проживання за доступною ціною. Наша клініка приймає пацієнтів у власному готелі-стаціонарі і може запропонувати:

  • 40 просторих номерів, де можуть розміститися 1-3 особи
  • сучасну апаратуру для діагностики та лікування
  • цілодобовий нагляд медперсоналу
  • кнопку виклику медсестри у будь-який час за необхідності
  • власний ресторан

Кожен пацієнт має чудову нагоду перебувати у клініці, проходити лікування і одночасно з тим відчувати себе як вдома – у комфортному готелі зі зручностями. Номери обладнані меблями та ліжком з постільною білизною, є доступ до Інтернету та плазмового телевізору. В кожній кімнаті наявний туалет та душова, пристосовані навіть для пацієнтів з обмеженими можливостями. Відпочивати можна не тільки в широких холах з диванами та шикарними видами з панорамних вікон, а й на території поблизу корпусу з альтанкою, зеленню та квітами.

 

Відділення хіміотерапії має сучасне обладнання та реалізує прогресивні методики для діагностики та лікування, оснащене надкомфортними механізованими кріслами. Реанімаційне відділення стане у нагоді в екстрених ситуаціях. Постійний контроль досвідченого медперсоналу гарантовано.

Стаціонар TomoClinic надає пацієнтам і триразове харчування за приємними розцінками, можливий шведський стіл з індивідуальним підбором страв або відповідно до дієти.

Раді запросити до нашого готелю-стаціонару українців та іногородніх пацієнтів, які потребують консультації, діагностики, лікування, реабілітації. За всіма питаннями дзвоніть на гарячу телефонну лінію 0 800 30 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху