Головна/Сучасна дистанційна освіта для лікарів на базі TomoClinic
11.04.2024

Сучасна дистанційна освіта для лікарів на базі TomoClinic

Карантинні обмеження не є перепоною для освіти лікарів. Вдосконалення знань та лікарської практики має відбуватися безупинно, тож ми створюємо для цього нові можливості.

Нещодавно центр TomoClinic підписав угоду з Національним університетом охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика. Перший досвід такої плідної співпраці — курси тематичного удосконалення «Сучасні можливості діагностики, комплексного лікування злоякісних захворювань органів черевної порожнини та заочереного простору». Освітній курс тривав з 6 по 20 грудня і проходив на базі нашого медичного центру для лікарів онкологів, хірургів, онкогінекологів, радіологів та онкохірургів.

 width=

Цикл лекцій прочитав професор Прокіп Гордійчук — завідувач кафедри онкології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, онколог, хірург-онколог вищої категорії. Від імені всіх лікарів ми щиро вдячні йому за організацію та проведення цього тематичного курсу.

До освітнього заходу долучилися спеціалісти з Кропивницького, Дніпра, Харкова, Одеси та інших куточків України. Серед них — і фахівці TomoClinic. Лікар-рентгенолог Альона Крулько, онкохірург Олександр Соколенко, клінічний онколог Діана Митро та лікар-рентгенолог Роман Гайдук. Вчора вони успішно склали заключний залік і закріпили нові знання. Кожен учасник лекцій мав шанс підвищити рівень професіоналізму, поглибити знання, удосконалити навички і отримати сертифікат з нарахуванням балів до свого медичного портфоліо.

Радіємо, що в Кропивницькому з’явилась освітня кафедра для лікарів на базі ТомоКлінік. Конференції, семінари, майстер-класи дозволять здобути теоретичні знання та практичні навички, не виїжджаючи за кордони нашого міста та області. Будь-який лікар України може пройти курс онлайн або приїхати до нашої клініки і пройти тематичні удосконалення для підвищення експертності у своїй галузі.

Запрошуємо до освіти колег з усіх регіонів України! Слідкуйте за анонсами наступних курсів та тематичних удосконалень для лікарів на нашій сторінці і плануйте свою участь в них.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху