Головна/Сучасна дистанційна освіта для лікарів на базі TomoClinic
11.04.2024

Сучасна дистанційна освіта для лікарів на базі TomoClinic

Карантинні обмеження не є перепоною для освіти лікарів. Вдосконалення знань та лікарської практики має відбуватися безупинно, тож ми створюємо для цього нові можливості.

Нещодавно центр TomoClinic підписав угоду з Національним університетом охорони здоров’я України ім. П. Л. Шупика. Перший досвід такої плідної співпраці — курси тематичного удосконалення «Сучасні можливості діагностики, комплексного лікування злоякісних захворювань органів черевної порожнини та заочереного простору». Освітній курс тривав з 6 по 20 грудня і проходив на базі нашого медичного центру для лікарів онкологів, хірургів, онкогінекологів, радіологів та онкохірургів.

 width=

Цикл лекцій прочитав професор Прокіп Гордійчук — завідувач кафедри онкології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор, онколог, хірург-онколог вищої категорії. Від імені всіх лікарів ми щиро вдячні йому за організацію та проведення цього тематичного курсу.

До освітнього заходу долучилися спеціалісти з Кропивницького, Дніпра, Харкова, Одеси та інших куточків України. Серед них — і фахівці TomoClinic. Лікар-рентгенолог Альона Крулько, онкохірург Олександр Соколенко, клінічний онколог Діана Митро та лікар-рентгенолог Роман Гайдук. Вчора вони успішно склали заключний залік і закріпили нові знання. Кожен учасник лекцій мав шанс підвищити рівень професіоналізму, поглибити знання, удосконалити навички і отримати сертифікат з нарахуванням балів до свого медичного портфоліо.

Радіємо, що в Кропивницькому з’явилась освітня кафедра для лікарів на базі ТомоКлінік. Конференції, семінари, майстер-класи дозволять здобути теоретичні знання та практичні навички, не виїжджаючи за кордони нашого міста та області. Будь-який лікар України може пройти курс онлайн або приїхати до нашої клініки і пройти тематичні удосконалення для підвищення експертності у своїй галузі.

Запрошуємо до освіти колег з усіх регіонів України! Слідкуйте за анонсами наступних курсів та тематичних удосконалень для лікарів на нашій сторінці і плануйте свою участь в них.

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху