Головна/TomoClinic стає краще
11.04.2024

TomoClinic стає краще

Ми знаємо про емоції та думки пацієнтів на всіх етапах шляху лікування, адже часто спілкуємося з вами. Часто у пацієнтів виникають різні сумніви, наприклад:

• Чи достатньо якісно оброблене медичне устаткування?
• Можливо, обладнання щойно використовували для іншого пацієнта?
• Чи можу я підхопити якусь інфекцію чи захворювання після медичної маніпуляції?

Питання вашої безпеки надважливе для нас. У нашому медичному закладі ми дуже відповідально відносимось до дотримання правил використання ліків, медичного устаткування та витратних матеріалів. Тож днями закупили нове ендоскопічне обладнання від корейського виробника Brightfield для дезинфекції, стерилізації та очистки приборів діагностики, які використовуються під час бронхоскопії, гастроскопії та колоноскопії.

Незабаром в рамках нашої спільної із компанією «Hardwind» навчальної програми з використання сучасного ендоскопічного обладнання відбудеться ще одна визначна подія. TomoClinic розширить ендоскопічне відділення, поповнивши список медичного обладнання однією з найсучасніших ендоскопічних систем від японського виробника Fujifilm ELUXEO із використанням штучного інтелекту. Майбутнє поруч!

Нещодавно ми оновили обладнання для МРТ, але не плануємо зупинятися! Постійно слідкуємо за розвитком світових технологій та методів лікування в онкологічній галузі, щоб впроваджувати їх в нашому закладі заради пацієнтів. Тож в 2023 році TomoClinic розширює перелік послуг і додає до нього лазерну хірургію. У нас з’явилася потужна хірургічна лазерна система Lika Surgeon, яка на початковому етапі використовуватиметься при видаленні новоутворень шкіри, гінекологічних патологіях та в роботі флеболога.

Наша команда також розширюється: з’явився висококласний лікар-уролог та лікар-онкохірург, мамолог. Пізніше з кожним фахівцем ми познайомимо вас ближче!
Віримо, що поліпшення умов сервісу, якості надання послуг та успіхи у нашій роботі подарують здоров’я нашим пацієнтам!

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху