Головна/Томотерапія – можливо єдиний спосіб лікування раку, який зберігає якість життя людини
11.04.2024

Томотерапія – можливо єдиний спосіб лікування раку, який зберігає якість життя людини

Коли виникає питання про вибір лікування онкологічного захворювання, в першу чергу людина, яка зіткнулась з цією проблемою, і її рідні повинні усвідомлювати, що перед ними стоїть мета не просто вилікувати захворювання, також потрібно думати про те, яка якість життя чекає людини після лікування. У боротьбі з раком старими методами, можна позбутися патогенного новоутворення, але втратити себе і свій попередній спосіб життя назавжди.

Ми хочемо ознайомити вас з можливими варіантами лікування, в тому числі, з лікувальними системами, які є одними з найбільш передових і персоналізованих в усьому світі. Завдяки сучасним методам діагностики і лікування раку, можна сміливо стверджувати, що своєчасно виявлений рак – не вирок. Одним з таких методик є томотерапія – вперше доступна в Україні в TomoClinic.

Система томотерапії була створена для того, щоб в центр лікування поставити саме пацієнта, а не його захворювання. Дана система лікування не тільки оточує пацієнта в фізичному плані під час сеансу, але і дозволяє налаштувати певні аспекти лікування індивідуально під кожного, раніше недоступним способом. Крім здоров’я, в центрі технології томотерапії час, комфорт і безпека.

Tomo-HD

Томотерапія в поєднанні з досвідом команди фахівців допоможе зробити все можливе в боротьбі проти раку.

Чому томотерапія?

Що таке томотерапія?

Система томотерапії:

Удосконалена променева терапія з модульованою інтенсивністю і візуальним контролем (IMRT), яка:

На сьогоднішній день це одна з найбільш інтегрованих, удосконалених систем для комплексного лікування раку. Функціонально система дозволяє проводити сканування і лікування за допомогою єдиної одиниці обладнання, що прискорює процес, роблячи його більш точним і зручним. Є революційною інновацією, яка бореться з раком способами, про які раніше можна було тільки мріяти.
Забезпечує наведення високоточного прицілу на ракові клітини і їх враження. Це сприяє ефективному лікуванню важкодоступних пухлин найскладніших форм. Є єдиною системою променевої терапії, розробленою на основі комп’ютерного томографа. Система нагадує комп’ютерний томограф, тому що це він і є. У систему вбудована передова технологія променевої терапії, що дозволяє команді професіоналів об’єднати всі компоненти лікувального процесу.
Дозволяє індивідуалізувати процес лікування. Не існує двох схожих ракових пухлин – однак традиційні методи лікування за допомогою променевої терапії використовують, як правило, однаковий підхід до їх лікування. Система томотерапії дозволить команді радіаційних онкологів розробити персоналізований план лікування з можливістю його зміни на будь-якому етапі лікування. Використовує систему щоденної візуалізації CTrueтм для того, щоб управляти процесом лікування. Завдяки цьому, лікарі можуть коригувати точність опромінення в міру необхідності, на підставі навіть самих незначних змін в ваших анатомічних показниках.
Мінімізує шкідливий вплив випромінювання на суміжні з пухлиною здорові тканини, в результаті чого знижується ризик виникнення больових відчуттів і ускладнень. Ефективна при лікуванні пухлин малих і великих розмірів, а також множинних новоутворень – розташованих в декількох органах – в процесі одного і того ж сеансу або курсу лікування.
Дозволяє підтримувати в процесі лікування звичний спосіб життя. Сеанс томотерапії займає всього кілька хвилин в день, і повну процедуру можна пройти всього-на-всього за 10 хвилин. Вражає пухлини за допомогою високої точності опромінення, при якій промінь може обертатися навколо вас в діапазоні 360°, що дозволяє краще сфокусувати пучок випромінювання в потрібному місці, а також знизити рівень впливу на суміжні з пухлиною здорові тканини і органи.
У багатьох випадках, дозволяє лікувати рецидивуючі ракові пухлини, навіть якщо вже пройдено курс променевої терапії. Навіть якщо сказали, що подальше опромінення неможливе. Може піддаватися коригуванню на будь-якому етапі лікування, з тим щоб провести лікування якнайкраще, правильно відрегулювати дозу і час опромінення, його локалізацію.
Є неінвазивним методом, який по атравматичності можна порівняти з комп’ютерною томографією або рентгенівським обстеженням. Документально підтверджені переваги: були написані сотні наукових робіт на тему використання томотерапії в клініках по всьому світу. У багатьох роботах наведені результати того, як ця унікальна розробка дозволяє розробляти самі передові методики лікування, а також покращувати клінічні результати в порівнянні з традиційною системою променевого опромінення.
Кількість побічних ефектів томотерапії набагато нижче, і їх вплив на організм менш відчутний. Багато пацієнтів відчувають себе краще, ніж очікували до початку лікування.
Може використовуватися в поєднанні з хірургічним втручанням, хіміотерапією та іншими медикаментозними методами лікування для одночасного ураження раку різними способами.

У більшості традиційних апаратів променевої терапії генерується широкий пучок випромінювання всього лише з декількох кутів. Система томотерапії дозволяє безперервно генерувати випромінювання, спрямовуючи його під будь-яким кутом. Замість одного пучка випромінювання, технологія томотерапії модулює або розділяє один пучок на безліч дрібних, вузьких променів. Кожен такий промінь може нести різну дозу випромінювання. Різні дози направляються на різні ділянки пухлини будь-якого розміру, форми і локалізації, що зменшує навантаження на суміжні з пухлиною здорові тканини. Томотерапії вдається ефективно боротися з онкологічними захворюваннями зберігаючи здоров’я і якість життя пацієнта навіть у випадках, коли інші методи виявилися безсилі.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху