Головна/Ukrainian Breast Meeting: тандем естетичної і онкохірургії молочних залоз у дії
11.04.2024

Ukrainian Breast Meeting: тандем естетичної і онкохірургії молочних залоз у дії

До недавної пори естетика грудей відходила на другий план перед онкологічною загрозою. На щастя, в останні роки ситуація змінюється — в тому числі завдяки Ukrainian Breast Meeting, що об’єднує представників кількох країн в одному залі. Це фахівці, які займаються і онкобезпекою, і естетикою грудної залози одночасно. В їхніх руках — майбутнє цієї сфери і майбутнє багатьох онкопацієнтів.

Одним з таких фахівців став онкохірург і мамолог нашого онкологічного центру TomoClinic Дмитро Караськов. Сьогодні він відвідав науково-практичну конференцію з міжнародною участю Ukrainian Breast Meeting, яка проходить в Дніпрі. Тематикою заходу стали актуальні проблеми сучасної естетичної, онкопластичної і реконструктивної хірургії молочної залози.

«Це подія не тільки для українських, а й провідних світових експертів цієї галузі. Професіонали в сфері мамології та хірургії діляться інформацією і дозволяють іншим учасникам долучитися до свого колосального досвіду. Важливо розуміти, які можливості відкриваються: нові методики лікування онкозахворювань молочних залоз і техніки реконструкції грудей», — ділиться з нами Дмитро Караськов.

Доповіді експертів були присвячені основним нововведенням, трендам, перспективам хірургічної терапії та відновлення грудних залоз. Це допоможе підвищити кваліфікаційний рівень нашого фахівця, а також поліпшити якість надання медичної допомоги для пацієнтів TomoClinic в області мамопластики, онкопластики і хірургії лімфатичної системи.

Конференція відкрила доступ до передових знань і міжнародного досвіду для близьких за інтересами і духом людей. На науковому форумі зустрілися маститі метри і адепти-початківці в галузі хірургії грудей. Неймовірна енергетика, спірні цікаві випадки, атмосфера професійного драйву — все це допомагає нашим фахівцям отримувати нову компетенцію, а нашим пацієнтам — ефективний сервіс.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху