Головна/Ukrainian Breast Meeting: тандем естетичної і онкохірургії молочних залоз у дії
11.04.2024

Ukrainian Breast Meeting: тандем естетичної і онкохірургії молочних залоз у дії

До недавної пори естетика грудей відходила на другий план перед онкологічною загрозою. На щастя, в останні роки ситуація змінюється — в тому числі завдяки Ukrainian Breast Meeting, що об’єднує представників кількох країн в одному залі. Це фахівці, які займаються і онкобезпекою, і естетикою грудної залози одночасно. В їхніх руках — майбутнє цієї сфери і майбутнє багатьох онкопацієнтів.

Одним з таких фахівців став онкохірург і мамолог нашого онкологічного центру TomoClinic Дмитро Караськов. Сьогодні він відвідав науково-практичну конференцію з міжнародною участю Ukrainian Breast Meeting, яка проходить в Дніпрі. Тематикою заходу стали актуальні проблеми сучасної естетичної, онкопластичної і реконструктивної хірургії молочної залози.

«Це подія не тільки для українських, а й провідних світових експертів цієї галузі. Професіонали в сфері мамології та хірургії діляться інформацією і дозволяють іншим учасникам долучитися до свого колосального досвіду. Важливо розуміти, які можливості відкриваються: нові методики лікування онкозахворювань молочних залоз і техніки реконструкції грудей», — ділиться з нами Дмитро Караськов.

Доповіді експертів були присвячені основним нововведенням, трендам, перспективам хірургічної терапії та відновлення грудних залоз. Це допоможе підвищити кваліфікаційний рівень нашого фахівця, а також поліпшити якість надання медичної допомоги для пацієнтів TomoClinic в області мамопластики, онкопластики і хірургії лімфатичної системи.

Конференція відкрила доступ до передових знань і міжнародного досвіду для близьких за інтересами і духом людей. На науковому форумі зустрілися маститі метри і адепти-початківці в галузі хірургії грудей. Неймовірна енергетика, спірні цікаві випадки, атмосфера професійного драйву — все це допомагає нашим фахівцям отримувати нову компетенцію, а нашим пацієнтам — ефективний сервіс.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху