Головна/«Український Центр Томотерапії» бере участь в XIII з’їзді онкологів і радіологів України
11.04.2024

«Український Центр Томотерапії» бере участь в XIII з’їзді онкологів і радіологів України

26-28 травня в Києві проходить XIII з’їзд онкологів і радіологів України. Координатором організації з’їзду виступає Національний інститут раку МОЗ України.

Захід проходить в конференц-комплексі НСК «Олімпійський». Основна концепція з’їзду – «Від мультидисциплінарного підходу до індивідуальної діагностики та лікування».

Під час конференції з лекціями і доповідями виступлять провідні лікарі-онкологи України та світу. До участі в конференції залучені провідні фахівці як державних лікувальних установ, так і відомих приватних онкологічних клінік, також вчені з різних регіонів України.

Фахівці «Українського Центру Томотерапіі» також беруть участь в XIII з’їзді онкологів і радіологів України. Головний лікар Сергій Одарченко виступить з доповіддю «Можливості томотерапіі в лікуванні онкологічних хворих». Темою доповідей завідуючої радіологічним відділенням Наталії Серегиной будуть: «Впровадження томотерапіі в практику лікування онкологічних хворих» і «Роль томотерапіі в лікуванні хворих з місцево-поширеним раком простати».

Сергей Одарченко Специалисты УЦТ

стенд УЦТ

Нагадаємо, за попередніми даними кількість хворих на рак в Україні в 2020 році може досягти 200 тис. За даними НДР, кількість випадків захворювання на рак простати у чоловіків з кожним роком в Україні зростає. За останні 10 років (2003-2013 роки), рівень захворюваності на рак простати серед чоловіків зріс на 56,4%. Згідно зі статистикою ВООЗ, рак простати (передміхурової залози) є найбільш поширеним злоякісним захворюванням серед чоловіків середнього та похилого віку. Ця хвороба зустрічається у 7% молодих чоловіків.

Виступи фахівців УЦТ на XIII з’їзд онкологів і радіологів України:

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог TomoClinic Яніна Петренко: Світ дає варіанти вибору — тим і прекрасний

Тривожність, непереносимість невизначеності, апатія, усі думки крутяться навколо центральної негативної думки і повторюються («замкнене коло думок», тобто румінація). Все це — знайомі стани для багатьох людей світу під час пандемії, у тому числі і для тих, хто проходить онкологічне лікування. Як долати складнощі без втрати якості життя, пояснила психолог TomoClinic Яніна Петренко. «Щодня у своєму кабінеті […]

Доверху