Головна/«Український Центр Томотерапії» – лікування раку з міжнародним визнанням та сертифікатом якості
11.04.2024

«Український Центр Томотерапії» – лікування раку з міжнародним визнанням та сертифікатом якості

З першого дня своєї роботи «Український Центр Томотерапії» (УЦТ) прагне надавати медичні послуги вищої якості відповідно до найкращих світових практик, піднімаючи планку якості діагностики і лікування раку в Україні на новий рівень.

Тепер успіх наших старань підтверджений не тільки багатьма врятованими життями, а й документально.

УЦТ отримав міжнародне визнання і сертифікат якості за вимогами стандарту ISO 9001:2015. Сфера сертифікації – спеціалізована медична практика в сфері онкології, надання послуг з радіотерапевтичного та радіохірургічного лікування і променевої діагностики. Цей документ свідчить про те, що на підприємстві функціонує система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

 width=

 width=

Абревіатура ISO (ІСО) для багатьох є доказом якості. Вона розшифровується як International Organization for Standardization – Міжнародна організація зі стандартизації. ISO розробляє стандарти, дотримуючись яких, компанії по всьому світу гарантують своїм споживачам і клієнтам продукти і послуги з дотриманням всіх необхідних правил безпеки, надійності і якості. А всі процеси всередині компанії налагоджені так, щоб кінцевий продукт або послуга були отримані з використанням найбільш ефективних ресурсів.

Стандарти ISO прийняті багатьма країнами світу, в тому числі і Україною, але вони не є обов’язковими. Сертифікація носить лише рекомендаційний характер і проводиться за добровільним бажанням.

Наявність в медичній установі чинного сертифікату ISO дає впевненість у високій якості послуг, що надаються. Саме завдяки стандартизації кожен пацієнт може бути впевнений, що отримає діагностику і лікування найкращої якості. Така система стандартизації націлена удосконалювати систему управління якістю надання медичних послуг клініки на всіх рівнях.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування Лікування
23.05.2024

Пухлина головного мозку. Перші симптоми та лікування

Пухлина головного мозку – це група внутрішньочерепних новоутворень, які можуть уражати як церебральні тканини, так і залози мозку, його оболонки, кровоносні судини чи нерви. Пухлина може бути доброякісною (відрізняється повільним зростанням і чіткими межами) та злоякісною (коли новоутворення швидко розвивається та проникає у здорові області мозку). Пухлини у головному мозку утворюються шляхом неконтрольованого посиленого поділу […]

Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Доверху