Головна/«Український Центр Томотерапії» урочисто відкрито 17 червня 2015 р
11.04.2024

«Український Центр Томотерапії» урочисто відкрито 17 червня 2015 р

“Український Центр Томотерапії” (УЦТ) був урочисто відкритий за участю Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі, керівництва Кіровоградської області, народних депутатів України, провідних медиків країни, бізнесменів і журналістів.
Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі в своїй промові зазначив: «Модель, яка була використана при створенні центру, є зразком того, що ми хочемо побудувати по всій Україні. Це те, про що я розповідаю протягом шести місяців, – якою має бути медицина в Україні. Коли держава буде оплачувати послуги, а інвестор матиме можливість створювати інфраструктуру для лікування пацієнтів ».
Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко додала, що “Український Центр Томотерапіі є прикладом того, як місцева влада може ефективно розпоряджатися своїми ресурсами на користь пацієнтів”. І закликала інші регіони і інвесторів не боятися втілювати в життя подібні проекти.
Для реалізації проекту Кіровоградської облради надав Центру в довгострокову оренду на пільгових умов 1 000 м обласного онкодиспансеру. У свою чергу УЦТ взяв на себе зобов’язання протягом року проводити безкоштовну діагностику і лікування 50 пацієнтам цієї установи. А з 2016 року в УЦТ будуть безкоштовно лікувати дітей, хворих на рак (детальніше запитуйте за телефоном або на сайті).
«Європейські стандарти лікування онкохворих передбачають 1 лінійний прискорювач на 250 000 населення, – розповів ініціатор проекту Костянтин Гаєвський, – В Україні таких прискорювачів тільки 17 – з них 7 знаходяться в приватній власності, десять – у державній. Тобто, це лише 10% від потреби. Необхідно ще 140-150 таких систем. Але це обладнання дуже дороге – навіть багаті країни не можуть собі дозволити купувати його за державний рахунок. Саме тому держава повинна співпрацювати з приватними інвесторами. Впроваджена нами модель є інноваційною для України, але вдало використовується по всьому світу. Завдяки перевагам моделі приватно-державного партнерства значну частину коштів ми інвестували в сучасне обладнання та істотне підвищення кваліфікації персоналу. На відміну від інших приватних клінік, ми інтегровані в державну онкологічну службу. Ми лише доповнили її тими технологіями, яких не вистачало – саме, сучасної радіологічної апаратурою ».
Команда Центру складається з фахівців, які пройшли ретельний відбір і додаткову стажування в іноземних клініках. «Ми зібрали експертів з усієї країни, – каже головний лікар і директор УЦТ Мія Сіхарулідзе. – До Кіровограда переїхали харківські, київські, львівські, донецькі, луганські, кримські фахівці: рентгенологи, лікарі-й інженери-радіологи та інші. Для них ми створили умови професійного розвитку і можливість отримання гідної і абсолютно чесною заробітної плати. Запорукою успіху УЦТ в лікуванні раку є комплексний підхід, який передбачає постійну взаємодію різних фахівців, в тому числі – наших іноземних колег ».
Модель, за якою був створений УЦТ, може бути використана для подальшого розвитку української онкології. Це – мільйонні інвестиції в Україну, тисячі робочих місць, розвиток онкологічної науки і значні відрахування в бюджет країни. А головне – життя і здоров’я українців, які отримають лікування європейського рівня.
 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху