Головна/«Український Центр Томотерапії» взяв участь у телепередачі «Лінія здоров’я»
11.04.2024

«Український Центр Томотерапії» взяв участь у телепередачі «Лінія здоров’я»

Представники «Українського Центру Томотерапії» (УЦТ) були запрошені на вінницьке державне телебачення в програму «Лінія здоров’я» для медичної телебесіди.

Учасниками програми стали Володимир Михайлович Ященко – генеральний директор УЦТ; Сергій Петрович Одарченко – головний лікар УЦТ, к.м.н., доцент кафедри променевої діагностики, терапії та онкології вінницького національного медичного університету; а також Неля Леонідівна Бонюк – пацієнтка.

«Український Центр Томотерапії» – єдиний центр в нашій країні, який працює на засадах державно-приватного партнерства. Володимир Михайлович розповів в чому переваги такої моделі партнерства, і які вигоди мають пацієнти, лікарі, а також онкологічний диспансер міста Кіровоград, на території якого розташований Центр.

З появою УЦТ люди з онкологічними патологіями з усієї України, вперше отримали можливість лікування з використанням найсучаснішого обладнання та технологій. Променева терапія на томоапараті, який на даний момент єдиний в нашій країні, – це один з інструментів для успішного лікування онкологічних захворювань, на ряду з хірургічним методом і хіміотерапією. Але до появи апарату TomoTherapy пацієнти з онкопатологіями були позбавлені можливості отримати необхідну променеву терапію з максимальною точністю і контролем дози опромінення, візуалізацією мішені опромінення із захистом здорових органів і тканин, що оточують пухлини. Також, за допомогою томоапарата тепер є можливість лікування новоутворень будь-якого розміру і локалізації найбільш результативним і щадним методом.

liniya_zdorovya.jpg

Пацієнтка УЦТ розповіла свою історію боротьби з онкологічним захворюванням, яка почалася ще 6 років тому. Після операції і 12 курсів хіміотерапії через стан організму лікарі відмовилися продовжувати лікування Нелі Леонідівни. Після звернення в УЦТ, головний лікар Сергій Петрович Одарченко зібрав консиліум лікарів, на якому для пацієнтки був розроблений план лікування, який зараз успішно реалізовується, і за прогнозами – після ще кількох сеансів лікування рак буде переможений.

Пам’ятайте, є такий вислів «рак – не болить», так от коли болить – то вже пізно. Регулярні профілактичні огляди і раннє виявлення патологій вбережуть від незворотних наслідків хвороби, адже на ранніх стадіях онкологічні новоутворення можна усунути просто лікарськими препаратами. Будьте уважні до себе і свого здоров’я!

 

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху