Головна/Урологія в TomoClinic
11.04.2024

Урологія в TomoClinic

Сечовидільна система надважлива для загального здоров’я людини. Урологія охоплює захворювання сечовивідних шляхів і нирок чоловіків та жінок, хвороби статевої системи чоловіків.

Ретельний огляд та діагностика дозволять виявити патологію та вчасно вжити необхідних заходів. Кваліфікований уролог зможе скоригувати порушення та забезпечити професійний контроль.

В яких випадках треба йти на профілактичний огляд до уролога?

Кожна людина, яка звертається до уролога своєчасно, має великі шанси виявити захворювання на ранніх стадіях і одразу, не втрачаючи час, перейти до лікування, щоб попередити розвиток ускладнень.

Ми рекомендуємо планові перевірки у нашого лікаря-уролога, який володіє сучасними методами діагностики та лікування урологічних захворювань. Звернувшись до досвідченого фахівця, пацієнт може бути впевнений, що буде поставлено точний діагноз, призначені оптимальні та ефективні лікувальні процедури.

Перш за все, лікар-уролог призначить необхідне обстеження (або декілька) в залежності від статі людини, її віку, скарг і симптомів: аналізи крові і сечі, УЗД нирок, наднирників і сечового міхура, ректальний огляд або УЗД простати, ПСА-тест, цистоскопію, біопсію.

Якщо мова йде про лікування, то в нашій клініці проводять урологічні оперативні втручання (лапароскопічні операції). Під час них наші досвідчені хірурги видаляють новоутворення у нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі, яєчку, яєчнику.

Гліб Вовна — досвідчений уролог, онкохірург. До нього звертаються з проблемами аденоми простати, порушеннями сечовипускання, захворюваннями нирок та супутніх розладів.

Якщо потрібна консультація уролога, діагностика і лікування, запишіться на прийом до фахівця нашої клініки у Кропивницькому за номером 0 800 33 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя Лікування
23.06.2024

Обережно, рак! Ворога потрібно знати в обличчя

Рак – одне з найнебезпечніших захворювань сучасності, яке може атакувати будь-яку частину нашого організму. Цей ворог не має жалю до своїх жертв, тому важливо бути завжди насторожі і знати його “обличчя”. Основні симптоми раку можуть бути різними і залежать від типу захворювання. Найпоширеніші ознаки раку включають незвичайні кровотечі, швидку втрату ваги, постійне втомлення, зміни в […]

чернги ш
Олег Черниш
Який метод лікування онкології є найкращим? Лікування
20.06.2024

Який метод лікування онкології є найкращим?

Лікування онкологічних захворювань завжди є складним та індивідуальним процесом. Тому вибір методу, який буде застосовуватися, залежить від багатьох факторів, таких як тип раку, стадія захворювання, загальний стан пацієнта та його власні побажання. Отже, важливо розуміти, що немає універсального “найкращого” методу лікування, оскільки кожен випадок є унікальним. Хірургічне втручання є одним із основних методів боротьби з […]

Який метод лікування онкології є найкращим?
Степан Крулько
𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я. Лікування
17.06.2024

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – сучасні рішення для вашого здоров’я.

Нові технології та досягнення у лікуванні раку повністю змінили уявлення про можливості медицини. Пацієнти після лікування онкологічних захворювань сьогодні можуть повернутися до повноцінного життя. Вчені сподіваються, що цей прогрес буде зростати з кожним роком. І докладають до цього багато зусиль. Завдяки чому це можливо? На щастя, люди стали більш свідомо ставитися до свого здоров’я, а […]

лікар 18
Алла Кухар
Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ Лікування
13.06.2024

Відповіді на популярні питання пацієнтів 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 про МРТ

Що необхідно знати про МРТ Магнітно-резонансна томографія – діагностична процедура, принцип якої заснований на використанні магнітних полів, що дозволяють створювати чіткі та високоінформативні знімки. Проходячи крізь тканини, магнітне поле викликає коливання атомів водню в молекулах води, і отриманий резонанс фіксується апаратурою. Далі сигнали обробляються комп’ютерною програмою і відображаються у вигляді знімків на моніторі. Після дослідження […]

врач
Андрій Сподін
Доверху