Головна/Урологія в TomoClinic
11.04.2024

Урологія в TomoClinic

Сечовидільна система надважлива для загального здоров’я людини. Урологія охоплює захворювання сечовивідних шляхів і нирок чоловіків та жінок, хвороби статевої системи чоловіків.

Ретельний огляд та діагностика дозволять виявити патологію та вчасно вжити необхідних заходів. Кваліфікований уролог зможе скоригувати порушення та забезпечити професійний контроль.

В яких випадках треба йти на профілактичний огляд до уролога?

Кожна людина, яка звертається до уролога своєчасно, має великі шанси виявити захворювання на ранніх стадіях і одразу, не втрачаючи час, перейти до лікування, щоб попередити розвиток ускладнень.

Ми рекомендуємо планові перевірки у нашого лікаря-уролога, який володіє сучасними методами діагностики та лікування урологічних захворювань. Звернувшись до досвідченого фахівця, пацієнт може бути впевнений, що буде поставлено точний діагноз, призначені оптимальні та ефективні лікувальні процедури.

Перш за все, лікар-уролог призначить необхідне обстеження (або декілька) в залежності від статі людини, її віку, скарг і симптомів: аналізи крові і сечі, УЗД нирок, наднирників і сечового міхура, ректальний огляд або УЗД простати, ПСА-тест, цистоскопію, біопсію.

Якщо мова йде про лікування, то в нашій клініці проводять урологічні оперативні втручання (лапароскопічні операції). Під час них наші досвідчені хірурги видаляють новоутворення у нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі, яєчку, яєчнику.

Гліб Вовна — досвідчений уролог, онкохірург. До нього звертаються з проблемами аденоми простати, порушеннями сечовипускання, захворюваннями нирок та супутніх розладів.

Якщо потрібна консультація уролога, діагностика і лікування, запишіться на прийом до фахівця нашої клініки у Кропивницькому за номером 0 800 33 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Безоплатне видалення новоутворень шкіри Лікування
21.05.2024

Безоплатне видалення новоутворень шкіри

Були часи, коли родимку вважали ознакою привабливості й домальовували мушки на обличчі. На даний час вже відомо, – чим більше родимок, то більша ймовірність, що якась із них почне перероджуватися у небезпечну меланому. Родимка – пігментне новоутворення коричневого або темно- коричневого кольору, що містить у своїй основі клітини-меланоцити і меланін. І кожна родимка має свій […]

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Доверху