Головна/Урологія в TomoClinic
11.04.2024

Урологія в TomoClinic

Сечовидільна система надважлива для загального здоров’я людини. Урологія охоплює захворювання сечовивідних шляхів і нирок чоловіків та жінок, хвороби статевої системи чоловіків.

Ретельний огляд та діагностика дозволять виявити патологію та вчасно вжити необхідних заходів. Кваліфікований уролог зможе скоригувати порушення та забезпечити професійний контроль.

В яких випадках треба йти на профілактичний огляд до уролога?

Кожна людина, яка звертається до уролога своєчасно, має великі шанси виявити захворювання на ранніх стадіях і одразу, не втрачаючи час, перейти до лікування, щоб попередити розвиток ускладнень.

Ми рекомендуємо планові перевірки у нашого лікаря-уролога, який володіє сучасними методами діагностики та лікування урологічних захворювань. Звернувшись до досвідченого фахівця, пацієнт може бути впевнений, що буде поставлено точний діагноз, призначені оптимальні та ефективні лікувальні процедури.

Перш за все, лікар-уролог призначить необхідне обстеження (або декілька) в залежності від статі людини, її віку, скарг і симптомів: аналізи крові і сечі, УЗД нирок, наднирників і сечового міхура, ректальний огляд або УЗД простати, ПСА-тест, цистоскопію, біопсію.

Якщо мова йде про лікування, то в нашій клініці проводять урологічні оперативні втручання (лапароскопічні операції). Під час них наші досвідчені хірурги видаляють новоутворення у нирках, сечовому міхурі, передміхуровій залозі, яєчку, яєчнику.

Гліб Вовна — досвідчений уролог, онкохірург. До нього звертаються з проблемами аденоми простати, порушеннями сечовипускання, захворюваннями нирок та супутніх розладів.

Якщо потрібна консультація уролога, діагностика і лікування, запишіться на прийом до фахівця нашої клініки у Кропивницькому за номером 0 800 33 15 03.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Лікуємо без черг! Лікування
19.04.2024

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину. Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого. Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування. Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги. […]

Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Доверху