Головна/У Києві проходить Перший форум медичних фізиків
11.04.2024

У Києві проходить Перший форум медичних фізиків

Cьогодні, 11 листопада, в Києві в Центрі онкології Клініки Спіженка проходить Перший форум медичних фізиків в Україні, де беруть активну участь фахівці «Українського Центру Томотерапії» – медичні фізики Микола Гуменюк і Дмитро Сінчук.
Медицину, найбільш інноваційну галузь, сьогодні неможливо уявити без фахівців, керівників найскладнішими роботизованими системами. Спеціальність «медичний фізик», – одна з наймолодших. Але медичний фізик уже перестав бути інженером-ентузіастом, зайнявши одну з вирішальних ролей в боротьбі за здоров’я людини. Біологія, анатомія, фізика, оптика і механіка – це не повний список знань, необхідних медичному фізику, щоб встигати за темпом розвитку медичних технологій.

64747.jpg

Разом з рівнем підготовки та відповідальністю зростає і престиж професії. Світовий тренд – молодь все частіше вибирає цю спеціальність, за прикладом відомих професіоналів медичної фізики, орієнтуючись на їх високий інтелектуальний, соціальний і фінансовий статус.

53734.jpg

Медичні фізики і фахівці суміжних професій обговорять проблеми і досягнення освіти в медичній науці. Форум складається з трьох секцій і завершиться круглим столом. Зокрема, фахівці обговорять Мультимодальний підхід у використанні діагностичних процедур при вивченні і плануванні променевого лікування. Основні шляхи забезпечення якості та безпеки рентгенологічних досліджень.

7537374.jpg

Крім того, обговорюватимуться функціонування в променевій терапії, впровадження методики електронної терапії, планування тотального опромінення головного мозку з інтегрованим бустом на метастази і інші актуальні питання.

По завершенню роботи секцій відбудеться круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми медичних фізиків України».

За словами лікарів, останні досягнення фізики зробили променеву терапію, яка застосовується для лікування онкологічних хвороб, набагато ефективніше.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Здоров’я молочної залози Лікування
12.07.2024

Здоров’я молочної залози

Здоров’я молочної залози – тема, яка хвилює багатьох жінок і вимагає особливої уваги. Чи знали ви, що вчасне виявлення та профілактика можуть врятувати ваше життя? Як лікар, я бачив безліч випадків, коли знання і своєчасні дії робили справжні дива. У цій статті я поділюся з вами найважливішими аспектами здоров’я молочних залоз, які повинна знати кожна […]

караськов
Дмитро Караськов
Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання? Лікування
10.07.2024

Рак і генетика: як спадковість впливає на ризик захворювання?

З кожним роком вивчення генетики набирає все більшої популярності, відкриваючи нові горизонти в розумінні складних процесів, які відбуваються в нашому організмі. Одним з таких процесів є розвиток раку. Існує багато факторів, які можуть вплинути на виникнення цього захворювання, і одним із них є спадковість. Генетичні зміни, або мутації, які можуть бути передані від батьків до […]

гречанюк
Вікторія Гречанюк
Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити? Лікування
6.07.2024

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?

Онкологічні обстеження відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні онкопатології. Рання діагностика дозволяє виявити рак на ранніх стадіях, коли він ще не поширився і лікування може бути найбільш успішним. Різні типи онкології вимагають різних підходів до обстеження, і регулярні медичні обстеження можуть суттєво підвищити шанси на успішне лікування. Важливо знати, які обстеження необхідно […]

Онкологічні обстеження: Коли і які дослідження потрібно проходити?
Степан Крулько
Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт? Лікування
4.07.2024

Побічні ефекти хіміотерапії: Як зменшити дискомфорт?

Хіміотерапія є одним з основних методів лікування онкологічних захворювань, який використовує потужні медикаменти для знищення ракових клітин. Хоча вона може бути дуже дієвою, хіміотерапія часто супроводжується побічними ефектами, що можуть викликати значний дискомфорт. Знання про те, як зменшити ці побічні ефекти, може суттєво покращити якість життя пацієнтів під час терапії. Одним з найбільш поширених побічних […]

лікар 8
Валерія Бірюк
Доверху