Головна/Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час
11.04.2024

Вам потрібно пройти МРТ? Без цих знань ви втратите час

Вам призначили МРТ. Що робити далі? Дізнайтеся про метод якнайбільше, перш ніж записатися на дослідження. Давайте розбиратися разом.

Що таке МРТ?

МРТ — абревіатура, скорочення від слів «магнітно-резонансна томографія». Це абсолютно безпечний, безболісний і водночас дуже інформативний метод, за допомогою якого одержують зображення різних тканин та органів без використання рентгенівського випромінювання. Результат МРТ допомагає лікарям встановити діагноз, планувати та контролювати лікування. Дослідження часто застосовують для діагностики як злоякісних, так і доброякісних пухлин.

Тепер ви знаєте, у чому сенс методу МРТ. Однак чи достатньо цих знань? Ні! Адже точність результату дослідження, а значить, і успіх лікування багато в чому залежить від якості та новизни медичного обладнання.

Що потрібно знати про обладнання?

Наприклад, у нашому центрі МРТ проводять на одному із найсучасніших апаратів TOSHIBA Vantage Titan 1.5T. Завдяки використанню такого обладнання ми виконуємо повний спектр досліджень МРТ за світовими протоколами.

На відміну від застарілих апаратів, у нашому томографі тунель, у якому перебуває під час дослідження пацієнт, відкритий з обох боків. Освітлення та вентиляція влаштовані так, щоб людина не відчувала жодного дискомфорту.

Дуже важливо, що наш МРТ-томограф дозволяє виконати дослідження пацієнтам із певними анатомічними особливостями, через які їм відмовляють в інших центрах.

Про які особливості йдеться? Проблеми можуть виникати, коли при дослідженні грудного або шийного відділу хребта або мозку пацієнт повинен рівно лежати на столі томографа. Якщо ж у людини хворі суглоби або є хребці, що зрослися, або якесь інше захворювання, що не дозволяє випрямитися повністю, — нерідко це стає причиною відмови в багатьох клініках.

Ми таких пацієнтів приймаємо та проводимо їм МРТ з високою точністю результатів! Наша апаратура пристосована, дає можливість фахівцям підлаштуватися під індивідуальні особливості кожної людини.

Крім того, завдяки передовому устаткуванню та досвіду лікарів-рентгенологів ми виконуємо дослідження МРТ для складних зон, таких як підключична область, середня третина плечової кістки, ключиця, лопатка. Причому наш апарат дозволяє отримувати зображення вищої якості, ніж його попередники.

Час — важливий чинник! Високопальні (1-1,5 тесла) МР-томографи відрізняються тим, що мають потужні електричні магніти. Час проведення обстеження на них менше, чим при дослідженні на застарілих низкопольных (0,3 тесла; 0,4 тесла) апаратах, які залишаються у багатьох медичних установах.

Щоб отримати додаткову інформацію та записатися на обстеження, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі. Лікування
18.05.2024

Рак є одним з найбільш поширених та небезпечних хвороб у світі.

На щастя, сьогодні існує багато ефективних методів боротьби з онкологічними захворюваннями. ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ Лікування онкології залежить від стадії захворювання, локалізації та типу раку, а також від загального стану пацієнта. Серед основних методів лікування онкології можна виділити: – Хірургічне лікування: виконується з метою видалення пухлини та збереження здорових тканин. Застосовується при ранніх стадіях раку та при […]

Рак завжди повертається!? Лікування
16.05.2024

Рак завжди повертається!?

На щастя, це твердження абсолютно не відповідає дійсності. Методи лікування онкозахворювань постійно вдосконалюються, що дозволяє повністю знищити ракові клітини. Однак, навіть одна життєздатна клітина пухлини може дати початок новому новоутворенню, що обумовить рецидив онкологічної хвороби. Це дуже ускладнює розуміння пацієнтами того, коли вони дійсно можуть бути вилікувані, а коли все ще мають підвищений ризик рецидиву […]

Чому обирають нас? Життя Клініки
8.05.2024

Чому обирають нас?

𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 – це передова клініка, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. Наша місія – обʼєднати передові технології та експертний підхід, щоб забезпечити нашим пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу та підтримку. Чому ж пацієнти обирають 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜: ми надаємо повний цикл діагностики та лікування онкологічних захворювань в одному місці; ми зібрали найкращу команду майстрів лікарської […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки Лікування
6.05.2024

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки

Коротко розповімо про чотири види онкологічних захворювань, яких потрібно особливо остерігатися сильній статі. Рак простати. Він розвивається у тканинах передміхурової залози. Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Більшість пацієнтів, у яких рак було діагностовано на пізніх стадіях, говорили, що взагалі ніколи не зверталися до […]

Саме від цієї хвороби найчастіше помирають чоловіки
Степан Крулько
Доверху